2:2
3:0
- : -

FBC Vipers Most - FD Teplice B 11:2
3. Karel Bednář, 4. Michal Varšáni, 5. Michal Varšáni, 7. Jan Braniš, 7. Michal Varšáni, 15. Vojtěch Vorlíček, 16. Karel Bednář, 30. Jan Braniš, 37. Jakub Čekel, 44. Matěj Zoubek, 45. Vojtěch Vorlíček - 21. Filip Marek, 28. Ondřej Rejcha; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Marcel Zelenka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Alfery ? - Matyáš Dřevěný ?; po třetinách: 6:0, 2:2, 3:0;
45:00
44:30
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #70 Jan Braniš (11:2).
43:50
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #69 Matěj Zoubek, asistoval #44 David Volf (10:2).
41:26
Vyloučen hráč #87 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
36:09
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #85 Jakub Čekel, asistoval #94 Tomáš Braum (9:2).
35:18
Rejcha nemá rád mantinely.
33:01
Kdyby Dřevěný zalehl míček o trochu později tak by byl stav 2:9 ale naštěstí je stále stejný.
30:30
Jan Bariš zkouší Dubnovku, ale neumí ji jako Ondřej Duben.
30:00
30:00
29:36
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #9 Filip Jirásek (8:2).
27:45
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Ondřej Rejcha, asistoval #22 Prokop Sebránek (7:2).
27:44
Sebránek vybojoval míček, nahrál na Rejchu  a ten pouze zavěsil pod výko.
25:12
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice B na 2 minuty za špatné střídání.
22:43
Vyloučen hráč #11 Karel Bednář družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:23
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #82 Filip Marek, asistoval #17 Ondřej Rejcha (7:1).
18:40
Vyloučen hráč #4 Emil Kalita družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:20
Sebránek trefil pouze spojnici.
16:26
Teplice se snaží aspoň snížit sedmi brankový náskok.
15:21
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář bez asistence (7:0).
15:19
Po špatné rozehrávce se Most přiblížil k výtěztví.
15:00
15:00
14:43
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #8 Vojtěch Vorlíček, asistoval #9 Filip Jirásek (6:0).
12:49
Stepan Pronin už po druhé trefil dřevno. No holt se špatně vyspal .
10:30
Takovéto fauly od Mostu jsou i na mě moc.
08:45
Dalibor Urban ukázal že není žádné párátko a položil Mosteckého na zem.
08:02
Jako kdyby se Teplice vyměnili a už tlačí v rámci možností Most.
06:43
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (5:0).
06:43
Most nenechá Teplicím ani metr volnéhho prostoru zadarmo, škoda že se to nedá říct o Teplicích.
06:15
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (4:0).
04:59
04:33
Gólman Mostu se zatím spíše nudí.
03:11
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #41 Jan Červenka (2:0).
02:39
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #86 Jiří Horák (1:0).
02:30
Více jsou na míčku aktivní Most.
01:20
Ztráta míčku před Teplickou brankou končí pouze v hrudi Matyho Dřevěného.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Marcel Zelenka.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice B:
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: David Volf, Jan Čech, Jan Braniš, Vojtěch Vorlíček, Ondřej Matura