6:0
2:6
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Wizards SO Praha 10 10:6
5. Lukáš Kaprhál, 9. Marek Fryš, 22. Viktor Hocelík, 23. Martin Marek, 29. Jakub Vitvar, 31. Jakub Vitvar, 36. Viktor Hocelík, 39. Ondřej Kopta, 54. Jaroslav Rybka, 60. Josef Jupa - 44. Tomáš Branžovský, 52. Sebastian Maxa, 53. David Bouda, 56. David Bouda, 58. Karel Smutný, 58. David Bouda; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 4 + Josef Jupa 5 + ČK2:2 + Tomáš Branžovský 5 + ČK3; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Matěj Chabr 28 - Lukáš Vávra 12, Vít Svojše 8; po třetinách: 2:0, 6:0, 2:6;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Děkujeme soupeři za sérii. Jsme v polovině záchrany. Po dvou třetinách to vypadalo na hladké dohrání, ale poslední třetina byla hodně dramatická, naštěstí byl náskok dostatečný a jsme rádi za výhru.
Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér):
Utkání od začátku v neprospěch. Strašně dlouho čekáme na branku. Snažili jsme se vývoj utkání zvrátit a bojovat. Výkon týmu ve třetí třetině obdivuhodný. Hráčům děkuji za nasazení a boj až do samostného konce. Sestup do nižší soutěže mrzí.
Některé věci, se mi ve sportu, jakým florbal je, nelíbí. To ale náleží k řešení jinde.
60:00
Střely ve 3. části: 8:17
60:00
59:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa bez asistence (10:6).
59:17
Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 5 minut za hrubost.
59:17
Vyloučen hráč #18 Josef Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání.
59:17
Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 na 5 minut za nesportovní chování.
59:17
Vyloučen hráč #46 Tomáš Branžovský družstva Wizards SO Praha 10 do konce utkání.
57:51
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda z trestného střílení (9:6).
57:51
Nájezd i na straně hostů, to bude dnes ještě zajímavé
57:39
Vyloučen hráč #30 Tomáš Kratochvíl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
57:13
Timeout Wizards SO Praha 10
57:13
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #7 Filip Müller (9:5).
57:09
Wizards zkouší hrát v 6 a zatím jim to vychází
55:39
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #20 Jiří Kohoutek (9:4).
55:00
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:00
Rybka už i vyloučení, hra 6 na 3
53:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka z trestného střílení (9:3).
53:50
A je to tady, Rybka proměňuje nájezd, KONEČNĚ
53:16
Vyloučen hráč #71 Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
52:51
52:51
Domácí prohrávají zatím třetinu 0:3
51:59
Litvínov hraje teď spíše na brejky, ale moc jim to nevychází
51:37
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #20 Jiří Kohoutek (8:2).
50:02
Dnes bych mohla psát jen góly a fauly, nic extra zajímavého
47:28
Wizards se nevzdává, ale Bivoj je nepouští k zakončení
43:52
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (8:1).
38:57
Vyloučen hráč #69 Daniel Kronďák družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
38:57
Uvidíme první přesilovku domácího týmu
38:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta bez asistence (8:0).
38:47
Dnes se konečně prosazuje i Kopta po tolika šancí, co měl
35:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #71 Ondřej Tichý (7:0).
30:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #97 Lukáš Kaprhál (6:0).
30:00
Dnešní zápas sleduje 50 diváků, DÍKY!
28:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #14 Jakub Vitvar, asistoval #18 Josef Jupa (5:0).
25:23
Vyloučen hráč #97 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
25:23
Vyloučen hráč #20 Jiří Kohoutek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
25:23
Máme tu první vyloučení a hned na obou stranách
22:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek bez asistence (4:0).
22:45
Totální chyba obránců Wizards, které Marek využívá
21:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #9 Jakub Zalubil (3:0).
08:19
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #16 Martin Strejček (2:0).
08:19
Fryš trefuje pravý růžek a zvyšuje
05:58
Dobrý blok hostujícího týmu
04:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Lukáš Kaprhál, asistoval #48 Marek Fryš (1:0).