0:1
1:1
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - TJ Sokol Jaroměř 2:5
15. Maxim Kubelka, 40. Tomáš Faltus - 3. Otto Völgyi, 9. Jiří Lhotský, 12. Jiří Lhotský, 29. Veronika Kyšková, 45. Jiří Lhotský; rozhodčí: Karel Kotyza - Daniel Jireček; vyloučení: 8 + Adam Šubert 5 + ČK1:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Josef Netušil 18 - Jakub Kučera 12; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:1;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Těžký zápas jsme zvládli na výbornou. Pochvala celému týmu za předvedený výkon. Jen tak dál.
45:00
Střely ve 3. části: 4:9
45:00
44:46
Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost.
44:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #7 Marek Hejcman (2:5).
43:43
Vyloučen hráč #40 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 5 minut za hrubost.
43:43
Vyloučen hráč #40 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice do konce utkání.
42:33
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
40:08
Letohrad se snaží o vyrovnání
39:19
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #32 Matouš Poláček (2:4).
36:45
Letohrad po vyjetí gólmana netrefil prázdnou bránu
35:48
Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra bez hokejky.
35:22
Jaroměř tentokrát přesilovou hru nevyužila
33:12
Vyloučen hráč #42 Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:39
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #28 Jiří Lhotský (1:4).
28:39
Jaroměř vstřílí gól těsně po přesilové hře
26:26
24:27
Uvidíme další přesilovou hru Jaroměře
24:22
Vyloučen hráč #41 Davaajav Chuluuntsetseg družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
14:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #30 Lukáš Majvald (1:3).
12:43
U obou týmů je vidět veliké nasazení
11:49
09:05
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
08:25
08:25
Jaroměř využívá přesilovku 5 na 3
08:09
Vyloučen hráč #40 Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování.
08:09
Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
04:54
První přesilová hra pro Jaroměř
04:21
Vyloučen hráč #42 Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:59
Hra se přelévá ze strany na stranu
02:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Otto Völgyi, asistoval #77 Tobias Jung (0:1).
01:14
Hraje se ostře od začátku
00:01
Buly pro Letohrad
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Václav Balský, Matěj Schöniger, Jiří Lhotský, Veronika Kyšková, Marek Hejcman