2:0
0:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko 2:1
19. Jiří Lhotský, 24. Tobias Jung - 41. Jiří Vaňous; rozhodčí: Karel Kotyza - Daniel Jireček; vyloučení: 4:5; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Kučera 9 - Jonáš Marek 30; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:1;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Těžký zápas proti dobře takticky hrajícímu soupeři. Výborný výkon podali oba brankáři. Jsme rádi, že jsme zápas vyhráli, když to byl poslední zápas Verči. Děkuji všem za kvalitní sezónu. Soupeři díky za férový zápas.
Komentář hostů Ludvíček Josef (Asistent trenéra):
Děkujeme soupeři za utkání
45:00
Střely ve 3. části: 8:5
45:00
43:56
Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
43:45
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
43:19
Timeout TJ Sokol Jaroměř
40:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #85 Jiří Vaňous, asistoval #90 Tomáš Martinásek (2:1).
40:40
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
38:38
Vyloučen hráč #20 Jan Sýkora družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
36:40
Výborný zákrok Kučery maskou
35:26
Díky obětavosti Jaroměřských obránců a výbornému výkonu gólmana zatím drží Jaroměř nulu
34:58
Nepraš v obrovské šanci pouze nad branku
33:50
Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
23:34
Vyloučen hráč #9 Jakub Ludvíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #18 Patrik Adámek (2:0).
21:10
Hejcman v samostatném útěku napoprvé netrefil balónek a napodruhé pouze do gólmana hostí
21:02
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
20:30
Akce Mikas-Adámek neúspešná
18:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #28 Jiří Lhotský, asistoval #7 Marek Hejcman (1:0).
08:22
Vyloučen hráč #28 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
05:21
Schöniger měl dvě velké šance ale pouze jen do golmana hostí
01:47
OT dostane šanci přesilovky po vypršení jejich trestu
01:46
Vyloučen hráč #10 Erik Mikas družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
00:40
První přesilová hra pro Jaroměř
00:35
Vyloučen hráč #33 Michal Břeň družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Kotyza a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jakub Kučera; hráči v poli: Adam Průša, Erik Mikas, Otto Völgyi, Miroslav Nepraš, Tobias Jung