0:2
- : -
FbC Skuteč

TJ Sokol Jaroměř - FbC Skuteč 1:8
30. Tobias Jung - 6. Deniz Rybenský, 9. Radek Pešek, 16. Jakub Lédl, 22. Adam Průša, 23. Václav Prášek, 26. Jakub Lédl, 41. Radek Pešek, 42. Jakub Lédl; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Suchý; vyloučení: 5:3; využití: 0:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 26 - Daniel Nekvinda 22; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:2;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Krásné, rychlé a troufnu si říct vyrovnané utkání, kterém byl soupeř efektivní v zakončení. Zápas o první místo, měl vysokou kvalitu. Gratuluji soupeři k vítězství.
45:00
Střely ve 3. části: 8:9
45:00
43:20
hráč Skutče Jakub Lédl skončil právě za mantinelem.
42:11
Timeout TJ Sokol Jaroměř
41:20
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl, asistoval #21 Filip Kubíček (1:8).
40:18
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #8 Radek Pešek, asistoval #21 Filip Kubíček (1:7).
39:59
Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za držení.
39:59
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
39:24
Vyloučen hráč #72 Adam Průša družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:32
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
33:42
Vyloučen hráč #99 Deniz Rybenský družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hrubost.
32:42
Vyloučen hráč #72 Adam Pražan družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
31:00
Skuteč je opět v přesilovce a snaží se proměnit branku.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:14
30:00
29:59
Vyloučen hráč #15 Jan Jiran družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
29:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #71 Vojtěch Fof (1:6).
25:40
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl bez asistence (0:6).
25:10
Jaroměř se stále snaží proměnit branku.
22:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #67 Václav Prášek, asistoval #72 Adam Pražan (0:5).
21:40
Vlastní branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Adam Průša (0:4).
15:18
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #23 Jakub Lédl bez asistence (0:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:11
15:00
13:50
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale Skuteč má větší převahu, jenom neproměňují šance.
08:30
05:54
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #8 Radek Pešek (0:1).
04:51
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:15
Sledujeme opatrnou hru z obou stran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Skuteč: brankář: Daniel Nekvinda; hráči v poli: Filip Kubíček, Deniz Rybenský, Šimon Češík, Radek Pešek, Adam Štrumfa
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Adam Průša, Tereza Kyšková, Otto Völgyi, Miroslav Nepraš, Tobias Jung