6:3
2:2
- : -

FLORBAL LITOMYŠL - FbK Orlicko-Třebovsko 8:6
23. Ondřej Pakosta, 26. Viktor Olšinár, 26. Max Holásek, 28. Eliška Křivková, 29. Eliška Křivková, 30. Tomáš Řehůřek, 32. Jakub Renza, 35. Jan Majtner - 3. Matěj Matoušek, 18. Matěj Matoušek, 20. Lukáš Broulík, 23. Lukáš Broulík, 38. Jakub Hyhlík, 44. Jakub Šmíd; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Romančáková; vyloučení: 4:5; využití: 2:3; diváků: 75; zásahy brankářů: Jiří Večeře 17 - Zachariáš Nový 27; po třetinách: 0:1, 6:3, 2:2;
Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér):
Pěkný zápas z obou stran. Pro diváky na góly atraktivní. Propadali jsme v osobních souboujích a tím jsme ztratili slibný gólový náskok. Gratulujeme soupeři k výhře.
45:00
Střely ve 3. části: 6:7
45:00
44:40
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #25 Jakub Šmíd.
44:27
Vyloučen hráč #6 Jakub Hlaváček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra bez hokejky.
43:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #6 Jakub Hlaváček (8:6).
42:24
Power play 5 na 3!
42:01
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:20
OT má možnost snížit v početní výhodě.
41:15
Vyloučen hráč #88 Jakub Renza družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
39:33
Tempo hry se zvyšuje. Zákroky se přiostřují.
37:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #68 Jakub Hyhlík, asistoval #60 Daniel Viščák (8:5).
34:42
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Jan Majtner, asistoval #88 Jakub Renza (8:4).
34:42
Domácí využívají přesilovku.
33:16
Vyloučen hráč #50 Adam Borovička družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
32:48
Tým Litomyšle má nyní více ze hry.
31:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Jakub Renza, asistoval #25 Viktor Olšinár (7:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 18:5
30:00
29:19
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Tomáš Řehůřek, asistoval #77 Max Holásek (6:4).
28:52
Litomyšl odskakuje do těsného vedení.
28:43
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #66 Eliška Křivková, asistoval #51 Jan Majtner (5:4).
27:09
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
27:09
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #66 Eliška Křivková, asistoval #7 Ondřej Pakosta (4:4).
25:57
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Max Holásek z trestného střílení (3:4).
25:57
Litomyšl po proměněném trestném střílení dotahuje na rozdíl jediné branky.
25:01
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Viktor Olšinár, asistoval #88 Jakub Renza (2:4).
24:27
Vyloučen hráč #57 Matěj Lána družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
22:23
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #7 Ondřej Pakosta, asistoval #23 Filip Pavliš (1:4).
22:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #25 Jakub Šmíd (0:4).
21:17
OT dostává opět šanci v početní výhodě.
21:04
Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
19:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #59 Lukáš Broulík, asistoval #49 Aleš Kulhavý (0:3).
19:12
Vyloučen hráč #77 Max Holásek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
17:27
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #75 Matěj Matoušek bez asistence (0:2).
16:54
Litomyšl je nyní více na balonku a trefuje tyč!
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:5
15:00
13:35
OT přestálo i druhou přesilovku Litomyšle.
11:29
Vyloučen hráč #68 Jakub Hyhlík družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
09:25
Hra se přelévá ze strany na stranu. Vidíme šance na obou stranách.
06:06
Litomyšl promarnila přesilovou hru.
03:50
Vyloučen hráč #49 Aleš Kulhavý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
02:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #75 Matěj Matoušek, asistoval #68 Jakub Hyhlík (0:1).