0:4
1:4
- : -

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Jaroměř 4:9
4. Antonín Zikmund, 10. Vojtěch Sobotka, 14. Michal Kopecký, 33. Oliver Šulc - 10. Jan Jiran, 21. Miroslav Nepraš, 22. Miroslav Nepraš, 25. Miroslav Nepraš, 26. Adam Klobučar, 32. Adam Sucharda, 35. Adam Klobučar, 36. Tobias Jung, 43. Jan Jiran; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Daniel Suchý; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Matěj Slavík 24 - Vojtěch Fof 19; po třetinách: 3:1, 0:4, 1:4;
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Po prospané první třetině a průvanu v šatně jsme zápas otočili po zásluze ve svůj prospěch. Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 9:11
45:00
42:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran bez asistence (4:9).
38:49
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
35:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #11 Erik Mikas (4:8).
34:31
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Adam Klobučar, asistoval #31 Richard Kutík (4:7).
32:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #13 Oliver Šulc, asistoval #7 Antonín Zikmund (4:6).
32:06
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #8 Miroslav Nepraš.
31:29
Vlastní branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #18 Adam Sucharda (3:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:12
30:00
25:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Adam Klobučar bez asistence (3:5).
24:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #18 Patrik Adámek (3:4).
23:52
Vyloučen hráč #5 Daniel Valeš družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
23:52
Vyloučen hráč #31 Richard Kutík družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
21:49
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš bez asistence (3:3).
20:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #10 Tereza Kyšková (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:10
15:00
13:39
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Michal Kopecký, asistoval #43 Vojtěch Linhart (3:1).
09:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #49 Matyáš Filip (2:1).
09:06
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #16 Jiří Hrobský (1:1).
03:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund, asistoval #9 Adam Chalupa (1:0).
00:44
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Daniel Suchý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Václav Balský, Erik Mikas, Adam Klobučar, Jiří Hrobský, Patrik Adámek