5:3
6:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - KM automatik FBK Jičín 18:7
5. David Špaček, 6. David Špaček, 6. Zdeněk Kyndl, 8. Lukáš Rolenec, 10. Lukáš Rolenec, 12. David Špaček, 13. Zdeněk Kyndl, 19. Jakub Hrdina, 28. David Špaček, 29. Zdeněk Kyndl, 30. David Špaček, 30. Jiří Kubík, 32. Jozef Kandráč, 34. Lukáš Rolenec, 36. Matěj Tošovský, 37. David Špaček, 41. David Špaček, 44. Lukáš Rolenec - 2. Michal Kopecký, 14. Antonín Zikmund, 16. Antonín Zikmund, 27. Michal Kopecký, 28. Vojtěch Sobotka, 38. Adam Chalupa, 44. Michal Kopecký; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Jelínek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Kurka 19 - Matěj Slavík 28; po třetinách: 7:2, 5:3, 6:2;
45:00
Střely ve 3. části: 17:14
45:00
43:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Michal Kopecký, asistoval #21 Dominik Demuth (18:7).
43:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Lukáš Rolenec, asistoval #23 David Špaček (18:6).
40:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček bez asistence (17:6).
38:20
Vyloučen hráč #18 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
37:35
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #5 Daniel Valeš (16:6).
36:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček, asistoval #11 Matěj Tošovský (16:5).
35:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #11 Matěj Tošovský, asistoval #12 Lukáš Rolenec (15:5).
35:40
Hráč s číslem 16 FTC Vysoké Mýto neproměnil 2 prázdné branky za sebou.
33:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Lukáš Rolenec, asistoval #16 Jakub Hrdina (14:5).
32:20
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
31:19
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Jozef Kandráč, asistoval #1 Michal Kurka (13:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 15:8
30:00
29:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #4 Jiří Kubík, asistoval #17 Filip Dlouhý (12:5).
29:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček, asistoval #12 Lukáš Rolenec (11:5).
28:04
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #16 Jakub Hrdina (10:5).
27:31
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #18 Adam Sucharda (9:5).
27:24
26:44
Hráč s číslem 88 KM automatik FBK Jičín trefuje krásnou branku pod rukou golmana FTC Vysoké Mýto.
26:43
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Michal Kopecký, asistoval #43 Vojtěch Linhart (8:4).
26:20
Hráč číslo 16 FTC Vysoké Mýto netrefuje úplně prázdnou bránu.
22:23
Hráč číslo 9 KM automatik FBK Jičín netrefuje prázdnou branku.
21:34
Vyloučen hráč #4 Jiří Kubík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:30
Hráč číslo 10 FTC Vysoké Mýto opět netrefuje prázdnou branku.
18:50
Hráč s číslem 6 FTC Vysoké Mýto se stále snaží proměnit branku, ale bez šance !!
18:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Jakub Hrdina, asistoval #17 Filip Dlouhý (8:3).
15:52
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund, asistoval #9 Adam Chalupa (7:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 14:4
15:00
13:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund z trestného střílení (7:2).
12:41
11:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček, asistoval #27 Filip Dušek (6:1).
09:40
07:25
05:28
05:17
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček bez asistence (2:1).
04:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 David Špaček bez asistence (1:1).
01:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Michal Kopecký, asistoval #19 Vojtěch Sobotka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Michal Kurka; hráči v poli: Matěj Tošovský, Tadeáš Adámek, Zdeněk Kyndl, Filip Dlouhý, Jakub Hrdina