1:3
3:0
- : -

TD-IS IBK Holice - KM automatik FBK Jičín 8:7
1. Matěj Tlučhoř, 2. Matěj Krám, 5. Jakub Říha, 9. Jakub Říha, 21. Radek Nešetřil, 41. Matěj Tlučhoř, 41. Viktor Pražák, 42. Jakub Říha - 1. Antonín Zikmund, 1. Adam Chalupa, 7. Daniel Valeš, 14. Adam Chalupa, 18. Vojtěch Linhart, 18. Lukáš Patzelt, 22. Vojtěch Sobotka; rozhodčí: Tomáš Jelínek - David Richter; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Filip Procházka 37 - Matěj Slavík 26; po třetinách: 4:4, 1:3, 3:0;
45:00
Střely ve 3. části: 11:12
45:00
43:27
Timeout KM automatik FBK Jičín
41:26
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #26 Vojtěch Maroši (8:7).
40:54
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák bez asistence (7:7).
40:09
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #31 Matěj Tlučhoř, asistoval #80 David Tylšar (6:7).
37:28
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
35:03
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 11:19
30:00
24:04
Vyloučen hráč #31 Matěj Tlučhoř družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
21:48
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #49 Matyáš Filip (5:7).
20:35
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #31 Matěj Tlučhoř (5:6).
17:33
Timeout TD-IS IBK Holice
17:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #7 Antonín Zikmund (4:6).
17:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #43 Vojtěch Linhart, asistoval #8 Lukáš Patzelt (4:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 12:13
15:00
13:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa bez asistence (4:4).
08:22
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha bez asistence (4:3).
06:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #5 Daniel Valeš bez asistence (3:3).
04:58
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #38 Radek Nešetřil (3:2).
01:08
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám bez asistence (2:2).
00:50
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #31 Vít Černý (1:2).
00:33
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #31 Matěj Tlučhoř, asistoval #38 Radek Nešetřil (1:1).
00:20
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund, asistoval #8 Lukáš Patzelt (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín:
00:00
Line-up domácích TD-IS IBK Holice: brankář: Filip Procházka; hráči v poli: Matěj Krám, Michal Fliger, Vojtěch Maroši, Viktor Pražák, Jaroslav Tošovský