1:1
4:7
- : -

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol Jaroměř 5:9
22. Jozef Kandráč, 32. Zdeněk Kyndl, 36. Zdeněk Kyndl, 39. Jakub Hrdina, 45. Lukáš Rolenec - 11. Adam Klobučar, 19. Miroslav Nepraš, 36. Jan Jiran, 37. Otto Völgyi, 39. Tobias Jung, 39. Miroslav Nepraš, 40. Václav Balský, 44. Adam Průša, 45. Tobias Jung; rozhodčí: David Richter - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Michal Kurka 32 - Vojtěch Fof 19; po třetinách: 0:1, 1:1, 4:7;
Komentář domácích Kyndl Zdeněk (Trenér):
Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Kyška Jiří (Trenér):
Trvalo nám než jsme proměnili gólové šance. Díky výbornému výkonu domácího golmana bylo dlouho skóre vyrovnané. Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 10:18
45:00
44:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #2 Adam Klobučar (5:9).
44:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #12 Lukáš Rolenec, asistoval #16 Jakub Hrdina (5:8).
43:46
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša bez asistence (4:8).
43:20
Timeout FTC Vysoké Mýto
39:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Václav Balský, asistoval #8 Miroslav Nepraš (4:7).
38:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #2 Adam Klobučar (4:6).
38:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Jakub Hrdina, asistoval #10 Zdeněk Kyndl (4:5).
38:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #8 Miroslav Nepraš (3:5).
36:23
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Otto Völgyi, asistoval #6 Adam Průša (3:4).
35:56
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #16 Jakub Hrdina (3:3).
35:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #2 Adam Klobučar (2:3).
31:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Zdeněk Kyndl, asistoval #11 Matěj Tošovský (2:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:7
30:00
29:59
Mýto už pomalu dohání Jaroměř jak rychlostně tak i střelama.
22:17
Vyloučen hráč #17 Filip Dlouhý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
21:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Jozef Kandráč, asistoval #5 Vojtěch Vančura (1:2).
21:24
Výborná střela Kandráče končí v síti Jaroměře.
18:03
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #8 Miroslav Nepraš, asistoval #77 Tobias Jung (0:2).
17:57
Vyloučen hráč #12 Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
16:18
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:04
Vyloučen hráč #5 Vojtěch Vančura družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
10:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #2 Adam Klobučar, asistoval #6 Adam Průša (0:1).
09:25
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
09:25
A máme tu vyloučení.
05:40
Hra je už od začátku velmi napjatá a rychlá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Václav Balský, Erik Mikas, Otto Völgyi, Miroslav Nepraš, Tobias Jung
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Michal Kurka; hráči v poli: Matěj Tošovský, Tadeáš Adámek, Zdeněk Kyndl, Filip Dlouhý, Jakub Hrdina