2:0
5:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - TD-IS IBK Holice 9:4
3. Adam Průša, 15. Tobias Jung, 27. Tobias Jung, 28. Jan Jiran, 32. Tereza Kyšková, 33. Václav Balský, 33. Tobias Jung, 38. Patrik Adámek, 42. Jiří Hrobský - 35. Matěj Krám, 36. Viktor Pražák, 36. Jakub Říha, 40. Jakub Říha; rozhodčí: Tomáš Jelínek - David Richter; vyloučení: 3:6; využití: 3:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 15 - David Valenta 29; po třetinách: 2:0, 2:0, 5:4;
Komentář domácích Kyška Jiří (Trenér):
Zápas který začal ve vlažném tempu, se nakonec proměnil ve střelnici. Nedokázali jsme udržet koncentraci a florbal se jsme proměnili v "hurá florbal". Díky soupeři za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 18:10
45:00
44:46
Vyloučen hráč #34 Jaroslav Tošovský družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
43:56
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
41:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Jiří Hrobský, asistoval #77 Tobias Jung (9:4).
40:39
Vyloučen hráč #36 Matěj Krám družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za špatné střídání.
39:01
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #31 Matěj Tlučhoř (8:4).
37:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #18 Patrik Adámek, asistoval #2 Adam Klobučar (8:3).
37:46
Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
37:15
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:15
Vyloučen hráč #30 Jakub Říha družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
35:40
Timeout TJ Sokol Jaroměř
35:40
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #1 David Valenta (7:3).
35:26
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #12 Michal Fliger (7:2).
34:17
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #26 Vojtěch Maroši (7:1).
32:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #11 Erik Mikas (7:0).
32:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #5 Václav Balský, asistoval #15 Jan Jiran (6:0).
31:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #10 Tereza Kyšková, asistoval #8 Miroslav Nepraš (5:0).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
27:44
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Jan Jiran, asistoval #16 Jiří Hrobský (4:0).
26:55
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #10 Tereza Kyšková (3:0).
23:00
Vyloučen hráč #77 Tobias Jung družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
19:40
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:3
15:00
14:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Tobias Jung, asistoval #16 Jiří Hrobský (2:0).
02:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #6 Adam Průša, asistoval #16 Jiří Hrobský (1:0).
01:18
Vyloučen hráč #5 Lukáš Roček družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů TD-IS IBK Holice: brankář: David Valenta; hráči v poli: Matěj Krám, Michal Fliger, Viktor Pražák, Jaroslav Tošovský, Vojtěch Maroši
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Vojtěch Fof; hráči v poli: Adam Průša, Tereza Kyšková, Jiří Hrobský, Patrik Adámek, Jan Jiran