1:3
1:4
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:8
20. Martin Stibor, 32. Martin Stibor, 46. Martin Stibor - 14. Matyáš Bláha, 25. Adam Kuchynka, 27. Vojtěch Krupička, 32. Lukáš Mervart, 41. Lukáš Mervart, 42. Matyáš Bláha, 59. Josef Sedláček, 59. Matyáš Bláha; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3 + Martin Stibor OS:1 + Adam Kuchynka 5; využití: 2:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 18 - Viktor Hejna 25; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:4;
Komentář domácích Svačinka Tomáš (Trenér):
Dneska to bylo bohužel jenom o hlavách a to jsme prohráli. Serie se lámala už v Praze a to jsme si přenesli bohužel i do dnešního zápasu. I tak bych chtěl klukům poděkovat za sezónu, byli skvělí a bylo mě ctí je trénovat. Sportovně musím uznat, že Sparta si šla za svým cílem víc než my a přejeme jim úspěch v rozhodující fázi sezóny. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Vojta Marek (Trenér):
Jsem vděčný, že jsme zvládli začáteční nervozitu a dokázali hrát odvážně s touhou po sebeprosazení se. To byla klíčová dovednost, jenž nám dnes pomohla zvítězit. Děkuji všem aktérům utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:59
Na konec se nám hodně přiostřilo.
59:44
Vyloučen hráč #99 Tomáš Elbl družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:06
Poslední minuta 3. třetiny
58:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha bez asistence (3:8).
58:32
Minuta a půl do konce.
58:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #36 Daniel Fišer (3:7).
58:05
Gól Sparty do prázdné brány..
57:45
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:32
Domácí stále v šesti, ale pořád se jim nedaří prostřelit brankáře Sparty.
54:38
Pobořil střílí vedle.
54:07
Domácí to zkouší v šesti, už nemají co ztratit.
53:11
Elblovi odskočil balónek od čepele, ale Antoniazi chytá.
52:00
Domácí tým v plném počtu, hostujícím se nepovedlo v přesilovce skórovat.
50:51
Václavík střílí vysoce nad.
50:00
Vyloučen hráč #45 Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
49:11
Antoniazi střelu nebo spíše nahození Škody chytá.
48:31
Mikoláš si výborně poradil s 2 hráči, které měl na zádech.
47:51
Kuchynka opět vyčkává za vlastní bránou.
46:55
Kuchynka nejdřív vyčkával za vlastní bránou, poté získal odvahu, vyvezl si balón, ale následně na půlící čáře o něj přišel.
46:05
Mikoláš střílí hodně vedle.
45:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor bez asistence (3:6).
45:47
Stiborův hattrick.
44:21
Václavík si dobře poradil s dvěmi napadajícími Ostravskými hráči.
42:59
Bláha ztratil balón, ale poté nahodil ukázkový backcheck.
41:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #8 Maxmilián Škoda (2:6).
41:04
A další..
40:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #71 Radek Drba (2:5).
39:38
Tomanec krásně zachytil možný 5. gól Sparty.
39:19
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:05
Hala se opět rozeznívá, a fanoušci podporují domácí tým.
36:34
Pobořil vystřelil těsně nad.
36:25
Drba zblokoval střelu domácího obránce Puma.
35:33
Mikoláš vyslal střelu po zemi, takže hostující gólman s tím žádný problém neměl.
32:48
Kuchynka dnes hraje opravdu výborně.
31:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #69 Adam Kuchynka (2:4).
31:47
A teď 4. gól Sparty.
31:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (2:3).
31:07
A máme tady 2. gól domácího týmu.
30:24
Vyloučen hráč #53 Josef Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
29:43
A budeme tady mít další vyloučení.
28:03
Krupička střílí vedle.
26:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #16 Jakub Mühlfait (1:3).
26:54
Tohle byla opravdu krásná akce Sparťanů.
26:33
Hosté na míčku v rozehrávce.
25:29
Bláha sám před bránou Ostravy, ale netrefuje se.
24:49
Kuchynkovi se Vítovce nepodařilo prohodit.
24:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka, asistoval #78 Michal Václavík (1:2).
23:46
Posledních 16 vteřin Ostravské přesilovky.
21:39
Pobořil střílí, ale hostující gólman vyráží.
19:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #45 Daniel Chatrný (1:1).
19:14
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
19:14
Vyloučen hráč #76 Martin Stibor družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - osobní trest.
19:14
A máme tady gól, a po oslavách bohužel další vyloučení, tentokrát domácích.
19:01
Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
17:37
Stibor střílí, z trubiny se ozývá "jooooo", ale byla to jen boční síťka.
16:03
Stibor na Matěje Sedláčka, ale mu střela sjela.
13:34
13:34
Bláha posílá svůj tým do vedení po prohození domácího hráče.
12:37
A konečně se nám ozvali Ostravští fanoušci.
12:08
Domácí gólman pokus Kuchynky vyráží.
10:24
Mikoláš na Chatrného, a ten střílí nad.
10:15
Ondrášek je velmi trpělivý v rozehrávce.
08:50
Stibor na Sedláčka, ale ten o pár vteřin později balón ztrácí.
05:46
Kuchynka z výběhu střílí vedle.
04:44
Kuchynka zblokoval střelu Matěje Sedláčka, a o pár sekund později na domácí polovině blokuje Stibor.
03:49
Zatím hosté neměli žádnou šanci, domácí stále na míčku.
03:31
Chatrný střílí do bloku.
02:57
Pum na Matěje Sedláčka, ale ten střílí nad.
02:00
Martin Sedláček sám na gólmana, ale nic z toho.
00:01
Úvodní buly pro Spartu, ale ihned poté na balónu domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Adam Kuchynka, Daniel Fišer, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil