3:1
5:3
- : -

FbC Hradec Králové - FBC MSEM Přerov 9:6
10. Štěpán Heger, 26. Vít Heger, 30. Michael Souček, 37. Tomáš Pokorný, 45. Karel Ponča, 46. Vojtěch Nosek, 53. Adam Hušek, 56. Michael Souček, 57. Filip Hušek - 13. Lukáš Raška, 20. Ondřej Kowalik, 37. Tobiáš Pavliš, 44. Lukáš Chuděj, 51. Michal Bělaška, 60. Petr Kavka; rozhodčí: Aleš Jansa - Michal Měsíček; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 182; zásahy brankářů: David Šimeček 17 - Václav Raška 27; po třetinách: 1:2, 3:1, 5:3;
Komentář domácích Černý Jakub (Trenér):
Opět jsme měli možnost sehrát kvalitní utkání, kde oba týmy hráli na hranici svých možností, ale v duchu fair-play. Jsme rádi, že jsme sérii dokázali ukončit v nejrychlejším možném čase a vychutnat si zasloužený a historický postup do Náraodní ligy, címž jsme splnili předsezóní cíl. Soupeři přeji hodně štěstí v následujících bojích a jsme rádi, že jsme takové zápasy mohli odehrát. Fanouškům děkujeme za podporu jak dnes, tak po celý průběh sezony. Na následující sezonu se dobře připravíme a budeme chtít prokázat, že do Národní ligy nás klub patří!
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Velká gratulace Hradci k zaslouženému postupu do Národní ligy. Modlíme se za zdraví Adama, který byl dnes nešťastně zasažen a odjel do nemocnice. Jdeme na večeři a pak podpořit právě jeho. Snad to dobře dopadne. Dnes jsme tu zahráli super zápas, vůbec nevím, jak tam domácí dotlačili kuličku devětkrát.
60:00
Střely ve 3. části: 18:11
60:00
59:59
Hradec může slavit historický postup do Národní ligy.
59:30
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
59:11
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #7 Lukáš Chuděj (9:6).
58:59
Vyloučen hráč #77 Vít Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
56:59
Přerov je bez golmana.
56:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (9:5).
56:40
Filip Hušek si dlouho hrál míčkem a nakonec trefuje branku k tyčce nad nohu Rašky.
55:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #37 Filip Nerad (8:5).
55:09
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
55:09
Nahození Nerada, které doklepává do branky Souček.
53:44
Nosek se objevil sám před brankou Rašky, ale míček mu sjel a nedokázal ani vystřelit.
52:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (7:5).
52:35
Adam Hušek si natáhl míček na střed a krásně trefil levou šibenici.
51:47
Tibenského střela, kterou Raška těsně vyrazil mimo branku.
50:49
Střela téměř z půlky znovu končí gólem. Tentokrát ale do hradecké branky.
50:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:5).
50:05
Noskova střela končí tesně vedle pravé šibenice Raškovi branky.
47:37
Vít Heger nahazoval balónek na teč před branku, ale nikdo z hradeckých míček netrefil.
45:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #99 Michael Souček (6:4).
45:18
Nosek byl za brankou a krásně zasunul míček k levé tyčce.
44:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #50 Karel Ponča, asistoval #97 Vojtěch Nosek (5:4).
44:19
Znovu střela z půlky, která končí gólem. Tentokrát vystřelil Karel Ponča.
43:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (4:4).
43:38
Pavlišova přihrávka do brázné branky, kterou Chuděj uklízí do odkryté branky.
42:40
Střela, která se Šťépanu Hegrovi nepovedla. Jela po zemi a navíc netrefila branku.
41:54
Střela Filipa Huška, kterou si našel Raška.
40:33
Snažení Hradce na útočné polovině končí hradeckým faulem.
39:15
Vít Heger se snažil najít volného Filipa Huška, ale v poslední chvíli mu přihrávku vypíchl jeden z přerovských hráčů.
37:48
Střela Adama Huška, která golmanovi vypadla. Souček tak mohl dorážet. Dorážka však zkončila vysoko nad brankou.
36:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #8 Max Kuštan (4:3).
36:31
Střelou z půlky posílá Hradec do vedení Tomáš Pokorný.
36:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #87 Michal Bělaška (3:3).
36:05
Přihrávka z rohu na osu na nehlídaného Pavliše, který srovnává skóre.
35:44
Přerov tentokrát ubránil přesilovku.
34:09
Hradec kombinuje na útočné polovině, ale neodvážil se vystřelit.
33:43
Vyloučen hráč #61 Noel Gavaller družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:58
Krásná krosovka Součka, kterou si Nosek zpracoval na střed. Střela však šla mimo branku.
31:53
Hradec kombinuje ve vlastním obranném pásmu.
31:04
Kašparova střela končí vysoko nad brankou.
30:35
Přerov se snaží dostat na útočnou polovinu, ale nedaří se to.
29:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #47 Adam Hušek (3:2).
29:02
Souček posílá Hradec do vedení střelou z velkého brankoviště.
28:04
Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
27:02
Nosek předvedl krásné sólo, na konci kterého vystřelil ze střední vzdálenosti, ale netrefil branku.
25:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #94 Daniel Elicer (2:2).
25:37
Přihrávka Elicera za brankou na Víta Hegra, který si míček přehodil na backhand a střelou po zemi srovnává skóre.
23:52
Hradec je v 2. třetině lepší, hráči Přerova nedokáží udržet míček na svých florbalkách.
23:05
Hradec dlouho držel Přerov v tlaku, ale nedokázal si vytvořit brankovou šanci.
22:17
Hradec bojuje v útočném rohu o míček.
20:38
Elicer dostal skákavý balónek do velkého brankoviště, kde byl sám, ale netrefil branku.
19:12
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik bez asistence (1:2).
19:12
Přerov šel znovu 2 na 1. Kowalik se rozhodl sám zakončit, Šimec sice zasáhl, ale miček se po zemi dokutálel do branky.
17:24
Přerov šel 2 na 1, ale střela která mířila do prostoru levé šibenice, si Šimec našel.
16:58
Nepřená přihrávka Pokorného, kterou si našel přerovský hráč, ale nedokázal toho využít.
14:13
Vítek Heger vystřelil z velkého brankoviště. Střelu však zblokoval hráč z Přerova.
12:59
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #8 Ondřej Foldyna (1:1).
12:59
Hradec si nepohlídal stadartku a z nepohlýdaného odskonu Lukáš Raška srovnává skóre.
09:54
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #12 Tomáš Pokorný (1:0).
09:54
2 hradečtí a 2 přerovští hráči se snažili získat míček na velkém brankovišti pře Raškou pro svůj tým. Míček se odrazil k Šťepánu Hegrovi, který střelou k tyčce otvírá skóre utkání.
07:38
Střela Přerova sice mířila mimo branku, ale Šimec se i tak pro míček natáhl.
06:30
Adam Hušek se znovu snažil najít volné spoluhráče, ale přihrávka neprošla.
06:18
Tibenský se přiznal a míček bude rozehrávat Přerov z rohu.
05:40
Adam Hušek přihrál Součkovi do prázdné branky, ale Součkova střela byla zblokována.
04:46
Oba tými hrají hodně opatrně.
02:50
Hradec drží míček na své obranné polovině a nemůže se dotat na útočnou polovinu.
01:48
Střela Přerova byla zblokována a míček končí mezi diváky.
01:25
Střela Hradce z basketbalové trojky, se kterou si golman poradil.
00:02
Úvodní buly vyhrál Hradec.
00:01
Vítáme všechny příznivce florbalu u dnešního utkání mezi Fbc Hradec Králové a FBC MSEM Přerov
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Michal Měsíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Ondřej Foldyna, Petr Kavka, Lukáš Raška, Matěj Ševčík, Ondřej Kowalik
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, Filip Nerad, Filip Hušek, Daniel Elicer, Vít Heger