2:7
1:5
- : -

FD Teplice - DDM - ASK Lovosice - LFP Black 3:12
4. Jaroslav Vojíř, 4. David Frolík, 13. Marek Stodola - 1. Adam Filip Hrdlička, 1. Adam Filip Hrdlička, 1. Adam Filip Hrdlička, 6. Tomáš Roneš, 8. Alexandra Šípová, 10. Adam Filip Hrdlička, 12. Adam Filip Hrdlička, 19. Tomáš Roneš, 22. Adam Filip Hrdlička, 22. Martin Hrabánek, 22. Jan Fousek, 22. Jakub Vokál; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Matyáš Dřevěný ? - Radek Dvořák ?; po třetinách: 2:7, 1:5;
24:00
21:44
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #32 Jakub Vokál, asistoval #3 Václav Vašut (3:12).
21:12
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (3:11).
21:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #9 Martin Hrabánek bez asistence (3:10).
21:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #20 Jan Fousek (3:9).
21:00
Hráč s číslem 4 má už šest gólů.
18:34
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #6 Tomáš Roneš, asistoval #20 Jan Fousek (3:8).
18:07
Vyloučen hráč #19 Marek Stodola družstva FD Teplice - DDM na 2 minuty za hrubost.
16:44
Vyloučen hráč #9 Jaroslav Vojíř družstva FD Teplice - DDM na 2 minuty za sekání.
12:24
Branku družstva FD Teplice - DDM vstřelil #19 Marek Stodola, asistoval #71 Stepan Pronin (3:7).
12:00
12:00
11:49
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #9 Martin Hrabánek (2:7).
09:23
07:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #14 Alexandra Šípová, asistoval #9 Martin Hrabánek (2:5).
06:22
Vyloučen hráč #69 Matěj Kubík družstva FD Teplice - DDM na 2 minuty za sekání.
05:40
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #6 Tomáš Roneš, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (2:4).
03:34
Branku družstva FD Teplice - DDM vstřelil #29 David Frolík, asistoval #28 Marek Hradecký (2:3).
03:01
Branku družstva FD Teplice - DDM vstřelil #9 Jaroslav Vojíř bez asistence (1:3).
00:39
00:39
Máme tu první hattrick tohoto utkání, hráč s číslem 4 Adam Filip Hrdlička na to potřeboval pouze necelých 40 sekund.