1:6
0:6
- : -

Prague Tigers - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:18
26. Slavomír Trepera - 2. Dominik Bláha, 3. Antonín Janoušek, 3. Tomáš Fryš, 6. Adam Václav Kyselka, 10. Tomáš Holomeček, 13. Tomáš Fryš, 16. Tomáš Fryš, 18. Jakub César, 18. Maxim Grega, 22. Šimon Mazánek, 24. Jakub César, 27. Maxim Grega, 32. Dominik Bláha, 35. Tomáš Holomeček, 35. Maxim Grega, 38. Kryštof Hozman, 41. Dominik Bürger, 44. Maxim Grega; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Češner 2, Šimon Hladký 35 - František Stárek 17; po třetinách: 0:6, 1:6, 0:6;
Komentář domácích Gattnar Vít (Asistent trenéra):
Tak jsme se projeli na kolotoči. Slušná jízda. Gratulace soupeři.
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér):
Dneska to byla od začátku jednoznačná jízda. Narozdíl od včerejška jsme od první minuty plnili pokyny, což nám přineslo brzké vedení a uklidnění v hlavách i na hokejkách. Díky soupeři za sérii, divákům za podporu a těšíme se na MČR!
45:00
Počet střel celkově: 18:55
45:00
Střely ve 3. části: 3:18
45:00
44:00
Právě začala poslední minuta třetí třetiny.
43:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (1:18).
40:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #28 Antonín Janoušek (1:17).
39:35
Brankář Tigers se znovu vytáhl dobrým zákrokem.
37:40
Za mantinelem zůstal ležet hráč Tigers, po chvíli se zvedl a za potlesku diváků odkulhal na střídačku.
37:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #33 Kryštof Hozman, asistoval #99 Tomáš Holomeček (1:16).
34:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #13 Jakub César (1:15).
34:48
Další milník pokořen, Tigers dostali 15. gól.
34:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Tomáš Holomeček, asistoval #18 Lukáš Kubánek (1:14).
32:05
Brankář Bohemky teď chytil tutovku hostů.
31:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #19 Šimon Mazánek (1:13).
30:00
30:00
Tigers se přeci jen podařilo skórovat, ale i tak je průbězný výsledek jasně nakloněný Bohemce.
30:00
Střely ve 2. části: 5:21
30:00
28:20
I brankář Bohemky se teď pořádně protáhl.
26:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega bez asistence (1:12).
25:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera bez asistence (1:11).
25:24
Brankář Tigers pohotovým skokem zachránil tým od dalšího inkasování.
23:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (0:11).
22:30
Toto utkání sleduje 45 diváků, děkujeme za podporu Českého florbalu.
21:58
A je to desítka, co si Tigers povezou domů. Jsme ale teprve ve druhé třetině a stát se může ještě hodně.
21:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #19 Šimon Mazánek, asistoval #86 Dominik Bláha (0:10).
17:25
17:25
Grega si položil brankáře a jednoduše ho obstřelil.
17:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #13 Jakub César, asistoval #99 Tomáš Holomeček (0:8).
17:12
Dalekonosná střela od Césara končí v síti.
15:50
Brankář Tigers dál kryje svou branku a likviduje další velkou šanci.
15:28
Odražený balonek přelétl brankáře a končí v síti.
15:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš bez asistence (0:7).
15:00
15:00
Bohemka v první třetině jasně ukázala, že si dnes přišla potvrdit účast na MČR, soupeři dala jen málo přiležitostí a sama vstřelila šest branek.
15:00
Střely v 1. části: 10:16
15:00
14:50
Poslední střela šla na branku Tigers.
13:29
Brankář Bohemky teď zachránil svůj tým po zbytečné ztrátě před vlastní brankou.
12:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #16 Tomáš Fryš, asistoval #13 Jakub César (0:6).
12:25
I brankář Tigers se blýskl svělým zákrokem.
10:42
Bohemka teď zahodila velkou příležitost.
09:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #99 Tomáš Holomeček bez asistence (0:5).
08:07
Brankář Bohemky čelil podruhé v zápase několika dorážkám a znovu uspěl.
05:06
Timeout Prague Tigers
05:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #11 Adam Václav Kyselka, asistoval #16 Tomáš Fryš (0:4).
05:06
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Šimon Hladký družstva Prague Tigers
03:45
Vyloučen hráč #91 Slavomír Trepera družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:39
Bohemka vede jednoznačně a míří na MČR.
02:38
02:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #28 Antonín Janoušek, asistoval #96 Daniel Grézl (0:2).
01:12
01:10
Bohemka je zatím lepší a hru má pod kontrolou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Adam Václav Kyselka, Filip Brynda, Tomáš Trnka, Maxim Grega, Tomáš Fryš
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Češner; hráči v poli: Jakub Ruda, Josef Renda, Robert Málek, Adam Jánský, Radek Šach