0:1
0:1
TROOPERS

TROOPERS - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 5:6p
6. Daniel Minich, 8. Daniel Minich, 26. Jan Grábl, 37. Jiří Knotek, 39. Petr Voltner - 2. Ondřej Smékal, 11. Jakub Kostelecký, 28. Josef Viktořík, 33. Richard Plandor, 59. Petr Krhut, 62. David Friedel; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 89; zásahy brankářů: Jan Chrást 20 - Jiří Škrobák 29; po třetinách: 2:2, 3:2, 0:1, 0:1;
Komentář domácích Bartek Ivo (Trenér):
Kvalitní utkání hodné finále. Herně jsme byli o kousíček lepší, ale střelecky jsme propadli. Ani naše vyloučení nám nepomohly. Zítra začínáme znovu a chceme vyhrát.
Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra):
Vyrovnané, opatrné utkání ve kterém byli o něco lepší domácí. My jsme se štěstí v závěru srovnali a v prodloužení to urvali. Děkuji soupeři za dobré utkání a divákům za atmosféru.
70:00
Střely v prodloužení: 2:3
61:54
61:54
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 David Friedel, asistoval #17 Petr Krhut (5:6).
61:20
Domácí byli zatím překvapivě více na míčku ve vlastním oslabení.
60:50
Hegar zkoušel procpat míček před branku, to mu nedovolil Chrást.
60:28
Vyloučen hráč #31 Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
58:10
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #96 Josef Viktořík (5:5).
58:10
Viktořík dostal trochu prostoru a hned servíruje Krhutovi před prázdnou branku.
57:12
Nahození Kosteleckého, Chrást efektně chytá do pravé ruky. Potom Štusek, Chrást opět připraven, s přibývajícím časem na časomíře roste i jeho výkon.
56:58
Závar před Chrástem, domácí situaci ustáli.
55:51
Petr Kubala serviruje Potáčkovi, ten vysoko přestřeluje. Bratru Radkovi ukápla dojetím slzička.
55:20
Kostelecký střílí, pouze za branku.
54:40
Krhútova dobrá střela, Chrást vytvřil ruku a kryje.
53:20
Grábl získal balón pro Knotka, ten na Budíka, ale jeho dobrou střelu kryje dalším dobrým zákrokem Škrobák.
52:10
Krhut od mantinelu, těsně vedle tyčky. Stejně myslím, že by to Chrást měl, tu vytrčnou ruku jsem tam viděl.
51:30
Friedel od mantinelu, Chrást připravený.
49:58
Vyloučen hráč #31 Tomáš Suchomel družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
48:47
Gráblovu střelu zastavilo až břevno.
48:18
Vyloučen hráč #24 Jakub Kostelecký družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:15
Grábl dobře z otočky, Škrobák připravený.
47:47
Ale chytání jde Škrobákovi parádně, vyráží dobrou střelou osamoceného Potáčka.
47:03
Škrobák vyběhl proti osamocenému míčku, odkop se mu moc nepovedl a musí spěchat do branky. Hra nohou tak na úrovni Mendyho.
46:40
Mlejnek se žene dopředu, střílí, Friedel dobře blokuje.
45:40
Prašivka obral o míček Pešku, nahrává na Kittela. Skvělým skokem zakročil Chrást.
44:40
O míček teď bojovali Najvar s Mlejnek, nakonec ho získal až Chrást.
43:30
Budík jen tak plácnul do kuličky která proletěla těsně vedle Škrobákovy tyčky.
42:33
Hosté se úspěšně ubránili.
41:00
Hosté se teď hnali dopředu, skoro jako kdyby si nevšimli, že hrají oslabení. Domácí po chvíli získávají míček a začínají rozehrávat přesilovku.
40:33
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
39:22
Krhut nebezpečně od mantinelu, Chrást se dobře přesunul a střelu vyráží.
38:55
Večeřa pěkně zpracoval prsíčkama, kluci v Gibonu cítili záchvěv Síly.
38:21
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (5:4).
38:00
To vypadalo na 3 krossy v řadě, nakonec chtěl pěknou šňůru přerušit Friedel a byl úspěšný.
37:21
Hrozný první dotek od Voltnera, napodruhé to bylo lepší a zasouvá pod přesouvajícího se Škrobáka.
37:20
Sršni chtěli zase bodat (hehe) Chrást ovšem udržuje remízu.
36:39
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #29 Petr Voltner (4:4).
36:39
Knotek se rozhlížel, zjistil, že není komu přihrát a tak zvolil střelu do horních pater Škrobákovi branky.
35:48
Vyloučen hráč #70 Jakub Štůsek družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
35:48
Minich se řítil po crossu sám na Škrobáka, do hole ho seká Štůsek a bude se modlit v dvouminutový pobyt na trestné židli.
35:09
Smékal trefuje v dobré pozici tyčku. Poté proti Krhutovi úspěšný Chrást.
34:40
Večeřa dobře odebírá míček Krhutovi, uvidíme co domácí vymyslí.
32:18
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #92 Ondřej Smékal (3:4).
32:18
Situaci 2 na 1, Smékal již se správným číslem háže vzduchem na volného Plandora, který zakončuje nekompromisně pod břevno.
32:00
Grábl se snažil do hry zapojit i rozhodčího. Nesetkal se s úspěchem a míček letí za branku.
31:00
Potáček si teď vyzkoušel člunkový (bohužel ne šunkový, to bych běhal taky) mezi hráči hostů.
30:30
Dlouhý balónek na Voltnera chytá až Škrobák.
28:56
Hruška dobře obral Barabáše.
28:03
Hegar z půlky nahazuje před branku, Kittel vzdušný míček netrefuje.
27:53
Dobře vykročil Knebl a zachytil slibnou nahrávku na Voltnera.
27:16
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #73 Pavel Barabáš (3:3).
27:16
Bleskově využitá přesilovka a skóre je opět vyrovnané. Krásná souhra hostujících matadorů.
26:57
Vyloučen hráč #23 Rudolf Večeřa družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #21 Daniel Budík (3:2).
25:44
Grábl poté co hosté přestali hrát prostřeluje jediného kdo dával pozor, Škrobáka. Hosté reklamovali hru na zemi. Situaci jsem neviděl, nemohu se vyjádřit, i kdyby parafrázoval bych Radka Sňozíka. "Jsou tady rozhodčí, ti maj školy, já mám h...".
25:10
Knotek je ted aktivní i v obranné činnosti, Suchomel v útočné. Všechno jinak než jsme zvyklí.
24:22
Barabáš a Večeřa se teď oba ocitli v rohu na zemi, na romantickou chvilku to ovšem nevypadá, i když emocí je tam dost.
23:30
Odraz dnešní konzumní společnosti, hráči nechtějí hrát s prasknutým míčkem a žádají dítě v rohu hřiště o nový. Přitom co by za něj daly děti v Africe? No nic, protože nic nemají.
22:48
Knotek nastřeluje v dobré šanci tyč. Poté se pohádal na půlce.
22:10
Standardní situace z velkého brankoviště hostů, domácí přestřelují.
21:20
Dnes jsem byl na Vysočině a za chalupou jsem našel mrtvého sršně. Náhoda? Nemyslím si.
20:58
Grábl osvobozuje domácí a přesilovka Rožnova končí neúspěchem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:10
20:00
19:51
Přihrávka vzduchem na Krhuta, ten netrefuje odkrytou branku.
18:58
Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
18:03
Budík vyslal Knotka samotného na brankáře, ten se vrací s nepořízenou, přestřeluje.
17:00
Pas z obranné poloviny až na Plandora, ten sám před Chrástem netrefuje.
16:40
Zaváhání Potáčka hasí další mladík Beránek.
15:00
Knotek hledal od mantinelu Budíka, Barabáš, jak kdyby pracoval na poště, zabránil doručení přihrávky.
13:30
Druhá řada domácích dobře kombinuje, Škrobák může být v pohodě, ke střele se nedostávají.
11:11
Na Voltnerovu střelu si dobře počíhal Škrobák a vyráží maskou do zámezí.
10:44
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #96 Josef Viktořík (2:2).
10:33
Hruška nerozehrál dobře, Burýškovu sráží Mati za mantinel.
10:05
Tak až teď Tom Pavla vyslal dobrou střelu a na tribunách to zahučelo.
09:50
Druhá lajna zatápí hostům, ke kloudné střele se ale kluci nedostali.
08:10
Mati si teď spletl hráče hostí s forbesem a natlačil to do něj plnou silou, faul.
07:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #27 Petr Kadlec (2:1).
07:20
Kadlec krásně viděl na zadní tyčce MInicha a ten aspiruje na titul nejlepšího Slováka na hřišti.
06:54
Grábl svojí přihrávkou pěkně zavařil Suchomelovi, ten musel svést sprinterský souboj s Kittelem, který už se hnal do samostatného úniku.
05:52
05:52
Po závaru za brankou hostí procpal Kadlec míček k Minichovi, který trefuje přesně k tyči, Škrobák byl bez šancí.
05:00
Prašivka s větrem v čelence prochází hřiště jako nůž dobře nahřátým máslem, zastavuje ho až nadvakrát Chrást.
04:30
Chyba domácích, Hegar dává na Kittela, ten netrefuje branku.
03:10
Minich kazí rozehrávku a opět špatně očíslovaný Smékal v dobré pozici, tentokrát si na Chrásta nepřišel.
01:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #92 Ondřej Smékal, asistoval #8 David Friedel (0:1).
01:27
Špatně očíslovaný Smékal se otáčí a jeho neviditelná střela po zemi zapadla za Chrásta.
00:43
Grábl na volného (né blok) Knotka, který se hned ocitá v gólové šanci, ale svojí nepřesností mi usnadnil zapisování, gól nevstřelil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jakub Kostelecký, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Daniel Prašivka, Petr Kittel
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Tomáš Suchomel, Jan Grábl, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek