0:2
0:4
- : -

FK Gůfuň Nový Jičín - Z.F.K. Petrovice C 2:7
4. Lukáš Číhal, 5. Milan Němeček - 8. Roman Ochodek, 17. Petr Raček, 24. Petr Raček, 27. Jakub Palowski, 34. Petr Raček, 34. Petr Štemon, 36. Petr Pryszcz; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Vašenda ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 0:4;
36:00
35:18
Na druhou stranu, Petrovicím tam dnes padá úplně všechno.
35:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #99 Petr Pryszcz, asistoval #78 Lukáš Rychlý (2:7).
34:00
GFŇ nyní ztratil veškerou naději.
33:59
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #29 Petr Štemon, asistoval #78 Lukáš Rychlý (2:6).
33:27
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #32 Roman Ochodek (2:5).
32:32
Timeout FK Gůfuň Nový Jičín
30:31
GFŇ prežil již třetí oslabení. Doufejme, že se poučí z předchozích chyb a začnou konečně hrát tu svou.
29:00
Petrovice ukazují svým soupeřům, jak se mají hrát přesilovky.
27:57
Vyloučen hráč #8 Rodan Pudík družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
26:41
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #85 Jakub Palowski, asistoval #16 Martin Vlček (2:4).
26:41
Pořád ta stejná písnička. Jedna malá chyba na straně domácích a opozice ihned trestá.
25:39
Vyloučen hráč #9 Lukáš Drda družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hrubost.
24:20
A jdeme do finále.
24:08
Podaří se GFŇ prolomit střeleckou smůlu a otočit zápas? To se dozvíte v dalších onlinech.
24:00
24:00
23:50
Co k tomu říct no.
23:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček bez asistence (2:3).
21:52
GFŇ by měli zrychlit svou hru jestli chtějí vytěžit nějaké ovoce.
21:25
Vyloučen hráč #78 Lukáš Rychlý družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za hrubost.
20:08
Drouda se dnes ukazuje ve skvělé střelecké formě. Jeho petelice jsou dnes lahůdkou pro oko.
17:00
Chyba GFŇ vyústila ve vyrovnávací gól hostů.
16:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #1 Vojtěch Rakus (2:2).
16:33
Čihyho insane sprint za bránou soupeře mile překvapil všechny zde přítomné.
15:35
Krusty zkušeně uklidňuje hru.
13:20
Tábor Sr. teď prošel středem hřiště jako nůž horkým máslem.
12:00
12:00
11:34
Petrovice zvýšily otáčky, tak uvidíme co z toho vzejde.
10:45
Filda Pavlasů neomylně spravuje mantinely. Cítí se mezi nimi jako doma.
08:45
Uvolněný Klusan lítá po hřišti jak kosmodrom.
07:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #85 Jakub Palowski (2:1).
07:20
Milan uklidňuje hru a Saša se může v poklidu vrátit na bojiště.
06:17
Skvělý blok Bienka poslal Droudu do protiútoku. Jeho střela ale minula bránu.
05:52
Pohotový zákrok Krustyho.
05:25
Vyloučen hráč #13 Alexandr Dresler družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
04:47
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #16 Milan Němeček, asistoval #8 Rodan Pudík (2:0).
04:47
Myslím, že tentokrát si Milky na nic stěžovat nebude.
03:50
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #88 Lukáš Číhal, asistoval #13 Alexandr Dresler (1:0).
03:50
And Čihy scoooores.
03:31
Čihy on the field.
03:08
Zatím jsou v režii domácí. Pálí jednu střleu za druhou, ale soupeř prozatím odolává.
02:00
Tak to je nevídané vážení. Drouda jednou střelou trefil dvě tyčky.
01:21
Akce jak z učebnice ofenzivního florbalu. Hýňa skvělou diagonální přihrávkou našel osamoceného Klusku, který bohužel netrefil bránu.
00:19
Zdravíme Vás dámy a páni. Vítejte u druhého dnešního zápasu našeho oblíbeného Novojičínského klubu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice C:
00:00
Line-up domácích FK Gůfuň Nový Jičín: brankář: Dominik Vašenda; hráči v poli: Jakub Táborský, Ondřej Bienek, Vojtěch Hanzelka, Tomáš Kluska, Martin Hýnar