0:1
5:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice B - FK Gůfuň Nový Jičín 6:3
6. Václav Štefánek, 25. Ondřej Monsport, 27. Tomáš Telčer, 34. Václav Štefánek, 34. Petr Holuša, 34. Daniel Šimíček - 7. Lukáš Drda, 12. Tomáš Kluska, 17. Vojtěch Hanzelka; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Vít Ohera ? - Andrej Krkoška ?; po třetinách: 1:2, 0:1, 5:0;
36:00
35:49
Holt ne každý den je posvícení.
33:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #17 Daniel Šimíček, asistoval #6 Jan Baďura (6:3).
33:45
Na druhou stranu musíme pochválit výkon Vikings, kteří předvedli úctyhodný comeback a nyní mají zápas plně pod kontrolou.
33:35
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #12 Petr Holuša, asistoval #19 Mojmír Jahoda (5:3).
33:35
Tak to je smůla vážení.
33:22
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #3 Václav Štefánek, asistoval #20 Michal Nehera (4:3).
33:22
Tábor Sr. ztratil formu a jeho tým se sesypal jak domeček z karet.
32:09
A jdeme do finále páni a dámy.
31:00
Brilantní střela Čihyho, která překvapila všechny přitomné.
30:10
Neuběhne den, aniž by si Milky na něco nestěžoval.
29:02
Hýňa zkušeně využil vlastonsti svého čtyřmetrového těla a pokryl si míček před soupeřem.
27:56
Tobolka předvedl další famózní zákrok a drží svůj tým nad vodou jak Jožo Ráž.
26:45
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #14 Tomáš Telčer z trestného střílení (3:3).
26:45
Štěpěc nyní zap* caaal.
24:37
Vikings snižují rozdíl ve skóre, avšak držení míčku se chopili soupeři a tlačí seveřany na své vlastní polovině.
24:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice B vstřelil #16 Ondřej Monsport, asistoval #17 Daniel Šimíček (2:3).
24:00
24:00
23:53
What a save by Kokoška pastuší tobolka.
23:24
Vyloučen hráč #15 Jakub Táborský družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
23:24
Lehce kontroverzní vyloučení Tábora Sr. Snad se GFŇ nenechají rozhodit.
22:57
Dnešní přesilové hry zatím bída a šeď.
21:25
GFŇ pěkně kombinují na polovině soupeře.
20:56
Vyloučen hráč #3 Václav Štefánek družstva FBC Vikings Kopřivnice B na 2 minuty za sekání.
20:27
Přesilovku si zahrají také GFŇ.
19:33
Nádherná kombinace GFŇ. Oliverovy tvrdé tréninky se konečně projevují.
18:00
GFŇ se očividně inspirovali výkonem svého mentora a zvyšují náskok.
16:58
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #64 Vojtěch Hanzelka, asistoval #17 Tomáš Kluska (1:3).
16:22
Tábor Sr. zatím muž druhé třetiny. Nyní předvedl neskutečný sprintík
13:37
Tábor Sr. prosazuje své opravdu dlouholeté zkušenosti.
12:00
12:00
11:57
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #17 Tomáš Kluska, asistoval #5 Štěpán Bill (1:2).
11:57
Klusan what a gooooal.
11:30
Závěrečný tlak Vikings.
10:09
Milky možná poslal svou střelu až do oběžné dráhy, ukazuje ale skvělou fazónu a spolu se svým kolegou pevně věříme, že mu to tam dnes padne.
09:31
GFŇ ubránil i druhou přesilovku Vikings.
09:00
Klusan dnes možná ztratil mobil, ale skvělou formu, tu tento klučina nikdy ztratit nemůže.
07:26
07:17
Vikings budou opět hrát přesilovku.
06:35
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #9 Lukáš Drda, asistoval #5 Štěpán Bill (1:1).
06:35
GFŇ se ale nenechal zaskočit a Drdis po krásné akci dorovnává skóre.
05:48
Vikings se usadili na polovině soupeře a pálí ránu za ránou. Krkoška ovšem ukazuje, že má skvělou formičku.
05:17
04:45
Štěpec neskutečně vymíchal 2 protihráče.
04:00
Hanzelka krásně vyvezl míček na polovinu soupeře a jeho tým mohl v poklidu vystřídat.
03:09
První polovinu oslabení zvládl Jičínský celek na jedničku. Budou pokračovat i v polovině druhé?
02:22
Vyloučen hráč #42 Martin Hýnar družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
02:02
Začátek zápasu probíhá v poklidném tempíčku.
00:80
Pěkné nedělní dopoledne dámy a páni. Od komentátorského stolku Vás zdraví Čolo a Alan. Pohodlně se usaďte a užijte si svou denní dávku poezie.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Gůfuň Nový Jičín: brankář: Andrej Krkoška; hráči v poli: Jakub Táborský, Ondřej Bienek, Tomáš Kluska, Martin Hýnar, Vojtěch Hanzelka