2:3
4:7
- : -

Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:14
3. Vojtěch Mrowiec, 14. Jan Kocurek, 24. Matyáš Pawlas, 29. Vojtěch Mrowiec, 34. Vojtěch Mrowiec, 35. Matěj Pezda, 36. Matyáš Pawlas - 4. Nikolas Papazachariu, 5. Marek Zabral, 6. Marek Zabral, 9. Patrik Vykoupil, 14. Lukáš Holek, 20. Patrik Vykoupil, 21. Lukáš Holek, 26. František Skořupa, 28. Jakub Mamula, 30. David Heczko, 31. Matěj Vrátný, 34. Marek Zabral, 34. Patrik Vykoupil, 36. Jakub Uherek; rozhodčí: Pavel Janáček - Viktor Kubala; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Heczko ?, Michal Hlinka ? - Oliver Pachta ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 4:7;
36:00
35:45
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #33 Matyáš Pawlas, asistoval #19 Matěj Pezda (7:14).
35:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Jakub Uherek, asistoval #99 Patrik Vykoupil (6:14).
34:59
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #14 Ondřej Martinček (6:13).
33:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (5:13).
33:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil bez asistence (4:13).
33:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #98 František Skořupa (4:12).
32:17
Vyloučen hráč #25 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
30:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #84 Jakub Mamula (4:11).
29:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 David Heczko, asistoval #99 Patrik Vykoupil (4:10).
28:05
27:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #84 Jakub Mamula, asistoval #73 Jakub David Holeček (3:9).
25:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #98 František Skořupa, asistoval #31 Lukáš Holek (3:8).
24:00
24:00
23:02
20:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #31 Lukáš Holek, asistoval #65 Marek Zabral (2:7).
19:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #1 Oliver Pachta (2:6).
18:29
Střídání brankáře. Nový brankář #18 Michal Hlinka družstva Torpedo Havířov
13:17
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #16 Petr Bocek (2:5).
13:10
Vyloučen hráč #19 Nikolas Papazachariu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #31 Lukáš Holek, asistoval #36 Daniel Válek (1:5).
12:00
12:00
09:53
Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
08:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #19 Nikolas Papazachariu (1:4).
05:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral bez asistence (1:3).
04:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #36 Daniel Válek (1:2).
03:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #19 Nikolas Papazachariu, asistoval #11 David Heczko (1:1).
02:50
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #14 Ondřej Martinček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Oliver Pachta; hráči v poli: Jakub Uherek, František Skořupa, Patrik Vykoupil, Marek Zabral, Lukáš Holek