1:1
2:1
- : -

Prague Amigos CRPA - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 6:4
2. Jakub Špirka, 4. Jakub Špirka, 8. Jan Štička, 28. Martin Jirka, 35. Martin Jirka, 45. Martin Jirka - 3. Dan Ježil, 7. Petr Lávička, 22. David Halamíček, 37. Petr Lávička; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jindřich Abeska ? - Matěj Ptáček ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:1;
45:00
44:26
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka bez asistence (6:4).
40:56
Timeout TEXAS LONGHORNS Sépiáci
36:48
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #81 Šimon Baumruk (5:4).
34:39
30:00
30:00
27:45
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #89 Martin Jirka, asistoval #93 Lukáš Menšík (4:3).
26:30
Vyloučen hráč #48 David Halamíček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za hra na zemi.
21:24
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #48 David Halamíček bez asistence (3:3).
20:01
Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
07:10
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #12 Jan Štička, asistoval #13 Tomáš Badin (3:2).
06:16
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #99 Matěj Ptáček (2:2).
03:43
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #34 Jakub Špirka, asistoval #4 Jan Gross (2:1).
02:45
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #8 Dan Ježil, asistoval #81 Šimon Baumruk (1:1).
01:43
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil #34 Jakub Špirka bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Matěj Ptáček; hráči v poli: Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk