1:3
0:4
- : -

TEXAS LONGHORNS Sépiáci - AIK Steel Kladno 3:10
5. Jan Přívratský, 13. Dan Ježil, 30. Tomáš Pauček - 2. David Schneider, 6. David Schneider, 11. David Schneider, 18. Jakub Šíma, 28. Jiří Neradil, 30. Jakub Šíma, 37. Jakub Šíma, 43. David Schneider, 43. David Schneider, 45. Jakub Šíma; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Ptáček ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 2:3, 1:3, 0:4;
45:00
44:26
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma z trestného střílení (3:10).
44:08
Vyloučen hráč #38 Karel Šmíd družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za špatná rozehrávka.
42:40
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider z trestného střílení (3:9).
42:40
Vyloučen hráč #31 Tomáš Pauček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za nesportovní chování.
42:11
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (3:8).
36:39
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:7).
31:31
Vyloučen hráč #17 Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:52
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #17 Jakub Neradil (3:6).
29:20
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #9 Miroslava Nováková (3:5).
27:02
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #23 Jiří Neradil, asistoval #71 Jakub Šíma (2:5).
24:35
17:41
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #42 Michal Kárník (2:4).
15:00
15:00
14:27
Vyloučen hráč #17 Jakub Neradil družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
12:36
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #8 Dan Ježil bez asistence (2:3).
10:43
08:40
Vyloučen hráč #48 David Halamíček družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:24
04:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #23 Jan Přívratský, asistoval #31 Tomáš Pauček (1:1).
01:41
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil #15 David Schneider, asistoval #42 Michal Kárník (0:1).
01:31
ztím se nic moc neděje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů AIK Steel Kladno:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Matěj Ptáček; hráči v poli: Dan Ježil, Petr Lávička, Tomáš Pauček, Petr Vobecký, Šimon Baumruk