0:2
1:1
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FbC Barracudas Slaný 4:5pn
2. Michal Müller, 4. Michal Bauer, 8. Michal Müller, 28. Michal Müller - 11. Jiří Novák, 17. Dan Vaněk, 23. Daniel Kverka, 28. Adam Nič, N Daniel Kverka; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Adam Kasík ? - Tobias Rašín ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #28 Daniel Kverka a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #10 Daniel Sojka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #96 Adam Nič , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #21 Vít Hofman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný hráč #15 Jiří Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #12 Michal Müller , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
Střely ve 3. části: 4:6
36:00
34:05
Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:49
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
29:44
Vyloučen hráč #15 Jiří Novák družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání.
27:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #10 Daniel Sojka (4:4).
27:17
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #96 Adam Nič z trestného střílení (3:4).
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 5:6
24:00
22:35
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #28 Daniel Kverka, asistoval #96 Adam Nič (3:3).
16:47
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #12 Dan Vaněk bez asistence (3:2).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 6:6
12:00
10:29
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #15 Jiří Novák, asistoval #28 Daniel Kverka (3:1).
07:38
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #12 Michal Müller, asistoval #21 Vít Hofman (3:0).
03:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #21 Vít Hofman (2:0).