1:3
3:5
- : -

FBC Rakovník - Panthers Praha B 5:13
11. Martin Pokorný, 19. Martin Pokorný, 31. Jan Karafiát, 33. Tadeáš Kyncl, 43. Tadeáš Kyncl - 6. Matyáš Uher, 8. Marek Urban, 10. Matyáš Uher, 10. Matyáš Klinka Canales, 12. Vojtěch Ježek, 26. Marek Urban, 27. Jakub Nový, 28. Samuel Hron, 33. Marek Urban, 36. Jakub Nový, 37. Patrik Jeřábek, 38. Daniel Brabec, 44. Marek Urban; rozhodčí: Ondřej Otáhal - Jakub Procházka; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Jakub Flajzar ?; po třetinách: 1:5, 1:3, 3:5;
45:00
Střely ve 3. části: 3:5
45:00
43:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #22 Jakub Nový (5:13).
42:32
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #21 Tadeáš Kyncl, asistoval #14 Martin Pokorný (5:12).
41:24
Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:46
Vyloučen hráč #36 Patrik Jeřábek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
37:06
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #77 Daniel Brabec bez asistence (4:12).
36:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #36 Patrik Jeřábek, asistoval #17 Matyáš Uher (4:11).
35:05
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #22 Jakub Nový, asistoval #17 Matyáš Uher (4:10).
32:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #17 Matyáš Uher (4:9).
32:22
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #21 Tadeáš Kyncl, asistoval #68 Štěpán Somol (4:8).
32:01
Trestné střílení družstva Panthers Praha B neproměnil #31 Samuel Hron.
31:53
Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:09
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #37 Jan Karafiát, asistoval #97 Adam Kyncl (3:8).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 1:3
30:00
27:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #77 Daniel Brabec (2:8).
26:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #22 Jakub Nový, asistoval #28 Vojtěch Ježek (2:7).
25:26
24:09
Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
18:04
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný, asistoval #21 Tadeáš Kyncl (2:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 1:5
15:00
14:30
Vyloučen hráč #24 Štěpán Fukárek družstva FBC Rakovník na 2 minuty za sekání.
11:24
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #22 Jakub Nový (1:5).
10:10
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #14 Martin Pokorný, asistoval #24 Štěpán Fukárek (1:4).
09:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #63 Matyáš Klinka Canales, asistoval #77 Daniel Brabec (0:4).
09:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #28 Vojtěch Ježek (0:3).
07:32
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #28 Vojtěch Ježek (0:2).
05:04
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #22 Jakub Nový (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Otáhal a Jakub Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B:
00:00
Line-up domácích FBC Rakovník: brankář: Martin Vyskočil; hráči v poli: Matyáš Brodníček, Jan Karafiát, Štěpán Somol, Adam Kyncl, Tadeáš Kyncl