1:3
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - Rudná Panthers Praha BLACK 2:4
5. Adriana Vebrová, 20. Nikola Vostřáková - 4. Karolína Danková, 4. Eva Budinová, 10. Eva Budinová, 13. Eva Budinová; rozhodčí: Jakub Kuzma - Tomáš Kuzma; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Renáta Fischerová ? - Julie Čapková ?; po třetinách: 1:3, 1:1;
24:00
19:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #57 Nikola Vostřáková, asistoval #45 Mia Šestáková (2:4).
17:04
Vyloučen hráč #82 Eva Budinová družstva Rudná Panthers Praha BLACK na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:29
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #82 Eva Budinová bez asistence (1:4).
12:00
12:00
09:59
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #82 Eva Budinová, asistoval #31 Kamila Prokůpková (1:3).
08:48
Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
04:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Adriana Vebrová, asistoval #57 Nikola Vostřáková (1:2).
03:50
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #82 Eva Budinová, asistoval #81 Aneta Machulková (0:2).
03:27
Branku družstva Rudná Panthers Praha BLACK vstřelil #3 Karolína Danková, asistoval #59 Tereza Spěváková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kuzma a Tomáš Kuzma.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudná Panthers Praha BLACK:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Renáta Fischerová; hráči v poli: Kamila Čehylová, Karolína Sembdnerová, Nikola Vostřáková, Adriana Vebrová, Magdaléna Pevná