3:0
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBŠ Gorily Plzeň 6:1
5. Marek Navrátil, 19. Robert Petr Koudelka, 20. Adam Zán, 26. Matyáš Borek, 41. Filip Kovářík, 45. Adam Sláma - 43. Tadeáš Tobiáš; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 12 - Filip Šrámek 15; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:1;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
První 2.třetiny super výkon, hodný play-off! Ve 3.třetině jsme trochu vypadli z role a nebyli ochotni hrát se soupeřem v pohybu. Nyní nás čeká 2.poločas této bitvy, ve které budeme lepší! Díky za zápas!
Komentář hostů Surák Matěj (Trenér):
Zápas nám nevyšel podle plánu, bohužel, naše kvalita ještě není tak daleko, abychom v útočné fázi dokázali ze hry na míčku přejít do šancí a gólů. Nevzdáme se a necháme v druhém zápase všechno.
45:00
Střely ve 3. části: 5:8
45:00
44:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (6:1).
44:41
Slámič využívá Phucovi chyby a skóruje.
44:00
Krásný přechod Plzňe.
42:04
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (5:1).
42:04
Tobiáš se trefuje v přesilovce na bližší.
40:44
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
40:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #57 Ondřej Štefek (5:0).
40:00
Kovošrot prostřelil Součka na bližší.
36:42
Frodo zboural kapitána jednoho z Plzeňských.
34:03
Bobšova rána letí těsně nad branku.
32:10
Dešní utkání sleduje úžasných 61 diváků.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:4
30:00
28:36
Bobeš si vysloužil potlesk od svých spoluhráčů při obranné práci.
25:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek z trestného střílení (4:0).
25:51
Frodo z nájezdu nekompromisně k tyči.
24:59
Procházka zdemoloval Vojíře v rohu.
23:15
Langy se snaží rozproudit atmosféru se svým bubnem.
21:06
Phuc zblokoval nebezpečnou Slámovu střelu.
19:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán bez asistence (3:0).
19:47
Zánis trefuje víko.
18:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #88 Marek Navrátil (2:0).
18:09
Bobeš se od manťáku trfuje do teploměru.
16:56
Plzeň přečkala svoje oslabení bez problémů.
15:43
Vojíř potahal čas na soupeřově půlce ve vlastním oslabení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:1
15:00
14:51
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
13:22
Šrámek udělal monster save proti Ondřeji Štefkovi.
12:20
Bobeš použil tělo k odstavení Vavríka.
06:31
Bobeš teď málem vystřelil oko jednoumu z Plzeňských.
04:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #66 Robert Petr Koudelka (1:0).
04:26
Navrátil doráží Koudelkovu střelu a posílá chodov do vedení.
03:36
Chodovští teď trpěliví v rozehrávce.
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Václav Müller, Vojtěch Hůda, Jakub Vojíř, Ar Ngo Phuc, Marek Grasu
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Matyáš Borek, Adam Sláma, David Štantejský, Robert Petr Koudelka, Marek Navrátil