1:3
2:3
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:7
13. Nicolas Bolan, 24. Tadeáš Tobiáš, 31. Vojtěch Hůda, 45. Adam Čech - 13. Adam Zán, 18. Vojtěch Kulhavý, 25. Adam Zán, 30. Marek Navrátil, 34. Matyáš Borek, 38. Robert Petr Koudelka, 39. Filip Kovářík; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:3 + Robert Petr Koudelka OS + Adam Sláma OS; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Marek Schober 13 - Josef Šedivý 15; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:3;
Komentář domácích Surák Matěj (Trenér):
Chtěl bych poděkovat všem klukům za super sezónu. I když jsme s trenéry byli často přísní a chtěli jsme samozřejmě dál, beru jí jako úspěšnou. Dost lidí si sáhlo na dno, nejen hráči, ale i lidé v obou klubech. Velký dík patří i Chebu. Dnes se ukázalo, že pokud chceme hrát s týmy jako je Chodov, musíme si ještě máknout. Díky moc všem!
Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér):
Postup pro nás určitě skvělý, ovšem máme prostor pro zlepšení v některých oblastech hry! Těšíme se na MČR, kam pojedeme určitě silnější a lepší, než jsme byli dnes! Díky soupeři, že nás prověřil, rozhodčím a skvělým divákům!
45:00
Střely ve 3. části: 4:6
45:00
44:46
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech z trestného střílení (4:7).
44:46
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
44:46
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
43:40
Konec zápasu má opravdu velké tempo.
41:01
Šedivému vyklouzl bálónek dvakrát z rukou, ale Plzeň toho nevyužila.
38:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #73 Adam Sláma (3:7).
37:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Robert Petr Koudelka, asistoval #7 Vojtěch Procházka (3:6).
37:44
Bobšovi trestná evidentně prospěla, prottože vymetá pavučinky.
35:17
Bobeš se vrací z trestné.
33:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:5).
32:31
Vyloučen hráč #82 Filip Vavrík družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:34
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #17 Jakub Vojíř (3:4).
30:34
Obrana Štefek - Procházka chybuje a toho využívá Hůda.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:10
30:00
29:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #57 Ondřej Štefek (2:4).
29:12
Koptiš se dostal do hry a svedl dobrý souboj na mantinelu.
26:26
Rozhodčí si sjednal pořádek.
24:52
Zánis dal Tobiášovi anklebreaker.
24:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #44 Filip Kovářík (2:3).
23:37
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #77 Václav Müller (2:2).
23:19
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #53 Matyáš Borek.
22:49
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
22:49
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV - osobní trest.
22:19
Vyloučen hráč #73 Adam Sláma družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
21:49
Štantejský vystřelen do vesmíru Müllerem.
21:34
Koudelka jen do Müllera.
20:44
Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost.
20:44
Rvačce v rohu zabránili rozhodčí.
19:01
Čech pouze nad kasu.
17:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Vojtěch Kulhavý, asistoval #28 Kryštof Šejnost (1:2).
17:33
Kulhy napravuje Prochyho nájezd a skóruje.
17:29
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #7 Vojtěch Procházka.
12:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #53 Matyáš Borek (1:1).
12:30
Zán srovnává stav.
12:22
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #82 Filip Vavrík (1:0).
12:22
Bolan využívá brejku, jelikož našel skulinu mezi betony Šedivého.
11:59
Bobeš vstřelil góla po odpískání.
10:22
Kovářík a Fischer svedli tvrdý souboj v rohu. Lépe z toho vzešel druhý jmenovaný.
09:18
Chodov dělá spoustu chyb v obraně, ale Gorily to zatím netrestají.
07:56
Müller z bezprostřední blízkosti netrefuje branku.
06:18
Frodo teď naštvaně bouchl do země, když trefil prvního blokujícího hráče.