3:0
4:1
- : -

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:3
5. Vojtěch Panuška, 32. Adam Kučera, 36. Marek Hozman, 39. Marek Hozman, 46. Tomáš Kuchyňa, 47. Lukáš Macháček, 52. Tomáš Kuchyňa, 59. Lukáš Procházka - 11. Josef Sedláček, 13. Matyáš Bláha, 59. Matyáš Bláha; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Adam Draslar 11 - Viktor Hejna 14; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:1;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Dobře odpracovaný zápas směrem do obrany. Zároveň jsme měli v průběhu utkání více ze hry a byla otázka času, kdy nám tam něco spadne. Je za námi první krok. Na zítra budeme ještě lépe připraveni. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Vedoucí):
Odehráli jsme utkání, ve kterém jsme chtěli málo. Chtěli jsme málo v soubojích, chtěli jsme málo do zakončení a to rozhodlo. Zítra přepneme na vyšší úroveň a ukážeme daleko více.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
59:47
Timeout PSN Tatran Střešovice
58:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #69 Lukáš Procházka bez asistence (8:3).
58:27
Po buly rychlý gól Tatranu.
58:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #69 Adam Kuchynka (7:3).
57:50
Sparta sílí svůj tlak na branku Tatranu.
54:22
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil #53 Josef Sedláček.
54:22
Na trestné střílení nastupuje do branky Tatranu Tomáš Týc.
51:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #66 Vojtěch Kún (7:2).
51:47
Tatran rychlým protiútokem navyšuje své skóre.
51:28
Sparta rozehrává v rohu po pravé straně Draslara.
50:16
Sparta svou přesilovou hru nevyužila.
49:28
Muhlfait střílí nad branku Draslara.
48:16
Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #25 Lukáš Macháček bez asistence (6:2).
46:27
Macháček zachytává špatnou přihrávku Sparty a střílí na brankáře Sparty a dává gól.
45:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #2 Matěj Švarc (5:2).
45:28
Velmi rychlá kombinace mezi Švarcem a Kuchynou končí za zády brankáře Sparty.
44:39
Ani Sparta svou přesilovku nevyužila.
43:53
Draslar chytá nenápadnou střelu.
42:39
Vyloučen hráč #92 Matěj Čelakovský družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
42:10
Odložené vyloučení. Teď jsou v 6 hosté.
42:00
Tatran svou přilovku nevyužívá.
40:00
40:00
Buly pro Tatran. A začíná i přesilová hra Tatranu.
40:00
Střely ve 2. části: 8:4
40:00
39:59
Vyloučen hráč #95 Matyáš Bláha družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
39:57
Macháček trefuje pouze tyčku.
39:19
Odložené vyloučení. Tatran útočí v 6.
38:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #72 Šimon Vavroušek (4:2).
37:30
Kún v souboji s Kuchynkou. Kuchynka úspěšný.
36:58
Sparta se snaží založit útok, ale nedaří se jí to.
35:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #6 Michal Malhocký (3:2).
34:34
Zašláplý míček. Buly vyhrává Tatran.
31:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Adam Kučera bez asistence (2:2).
30:26
Vyloučen hráč #8 Maxmilián Škoda družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za opakované přestupky.
28:21
Odložené vyloučení, tentokrát se ho snaží využít Tatran.
27:18
Pluhař a Švarc zakládají útok na branku Sparty.
24:25
Tatran rozehrává vlevo od Hejny.
23:34
Střela Čelakovského z otočky před brankářem Sparty. Hejna chytá.
22:25
Rozehrává Sparta. Nepřesná střela na branku domácích. Tatran na míčku.
17:30
Škoda se snažil projít mezi třemi hráči Tatranu, ale byl neúspěšný.
16:21
Střela do těla Draslara, ten vyráží.
15:03
Sparta rozehrává na půlce Tatranu.
13:54
Rozehrávka Tatranu po pravé ruce brankáře Hejny.
12:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #12 Robin Havlina (1:2).
10:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #69 Adam Kuchynka (1:1).
09:20
Sparta slále útočí. Tatranu se nedaří míček zachytit.
07:56
Sparta ve výhodě. Hraje v 6. Odložené vyloučení.
04:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #6 Michal Malhocký (1:0).
00:01
Úvodní buly pro PSN Tatran Střešovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Adam Kuchynka, Daniel Fišer, Josef Sedláček, Jakub Mühlfait
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Adam Kučera, Michal Malhocký, Šimon Vavroušek, Vojtěch Panuška, Marek Hozman
00:00
Dobré odpoledne, vítám Vás u prvního semifinále mezi domácím týmem PSN Tatran Střešovice a hostujícím týmem Acema Sparta Praha UNYP. Dnešní zápas je možné též shlédnout živě na TVCOM.