1:0
1:1
- : -

FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 2:1
27. Lidija Luklynska, 49. Kateřina Ciblová - 52. Šárka Ježdíková; rozhodčí: Veronika Vajsáblová - Alžbeta Holičková; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Anita Vlachová 25 - Monika Šolleová 31; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:1;
Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér):
Co k tomu napsat. Neskutečný boj a krásná série s velmi dobrým soupeřem. Tatranu opravdu děkujeme za křest ohněm a myslím si, že tenhle florbal bavil. Chtěl bych za dnešní zápas a za celou sérii poděkovat holkám za to jak bojovaly a nic nevypustily. Došly jsme si pro to a jedeme dál! Semifinále čeká a my všichni se těšíme na to, kdo na nás ukáže. Jízda nekončí, pokračujeme! A samozřejmě bych chtěl poděkovat všem, kteří si našli cestu do haly a podporovali holky od začátku do konce!