5:3
1:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:6
7. Marek Hozman, 13. Tomáš Kuchyňa, 21. Marek Hozman, 23. Vojtěch Kún, 27. Marek Hozman, 27. Matěj Čelakovský, 28. Adam Kuchynka, 56. Marek Hozman - 4. Adam Kuchynka, 26. Lukáš Mervart, 29. Matyáš Bláha, 33. Jakub Mühlfait, 49. Robin Havlina, 54. Radek Drba; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 87; zásahy brankářů: Adam Draslar 26 - Viktor Hejna 27; po třetinách: 2:1, 5:3, 1:2;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Dneska důležité a vybojované vítězství. Škoda, že jsme v závěru Spartu pustili do hry. Druhý krok za námi. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Thompson Oliver James (Trenér):
Podali jsme oproti včerejšku hladovější výkon v útočném pásmu, ale nemůžeme si dovolit věnovat soupeři takové laciné branky z dorážek a z brejkových situací jako dnes. Teď už nám nezbývá nic jiného, než se rvát v každém utkání na krev.
60:00
59:59
Konec zápasu Tatran vyhrál 8:6. Děkujeme za úžasný a napínavý zápas.

59:00
Sparta odvolává golmana a nyní se hraje 6 na 5.
55:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (8:6).
53:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #26 Michael Wertheim (7:6).
53:07
Sparta zvyšuje stav na 7:6. Hráč #26 našel volného hráče#71 mezi obránci Tatranu, který střelil gol.
53:00
Přesné a rychlé nahrávky to předvádějí oba týmy.
50:00
Obrana Sparty nenechává Tatran vystřelit
48:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #12 Robin Havlina, asistoval #16 Jakub Mühlfait (7:5).
48:57
Tatran propadl a Sparta se dostala do šance 3 na 1 a tuhle šanci využívá a stav je 7:5.
44:00
Obrana Sparty momentálně boduje!
42:45
Adam Draslar si připisuje další skvělý zákrok.
38:15
Nebezpečná střela hráče #13 zastavil až golman sparty.
36:23
Sparta nyvyužila přesilovku a nyní se hraje 5 na 5.
34:26
Vyloučen hráč #17 za sekání. Hra 4 na 4.
34:19
Vyloučen hráč #17 Adam Kučera družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
33:04
Vyloučen hráč #16 Jakub Mühlfait družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
32:06
Sparta využívá hry 5 na 4 a střílý gol z pulky hřistě.
32:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #36 Daniel Fišer (7:4).
30:41
Vyloučen hráč #24 Tomáš Rosa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
28:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha z trestného střílení (7:3).
28:13
Sparta využívá trestné střílení.
27:46
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka (7:2).
27:46
Rychlý gol od Tatranu při přesilovce.
27:46
Sparta si bohužel střelila vlastni gol (hráč #69).
26:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský z trestného střílení (6:2).
26:46
Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
26:46
Tatran jede svůj první najezd a svým blafákem střílý gol.
26:46
Ve stejný čas byl vyloučen hráč #71 ze Sparty za hrubost.
26:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (5:2).
25:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #76 Lukáš Mervart, asistoval #95 Matyáš Bláha (4:2).
22:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #36 Tomáš Kuchyňa (4:1).
22:29
Bezchybná nahrávnka na hráče #66 od hráče #36. Vyustila v další gol Tatranu.
20:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #68 Vojtěch Panuška (3:1).
20:35
Tatran trestá chybu Sparty a střílý už 3 gol.
20:01
První buly ve druhé třetině vyhrál tým Sparta.
20:00
20:00
19:59
Konec první třetiny stav 2:1 a na střely 16:10 pro Tatran.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny a oba tými ukazují skvělé nasazení a odhodlání v zápase.
16:18
Dokonalá kombinace hráče #16 a #92 která končí střelou bohužel neprošla Spartanským golmanem.
14:50
Tatran nepouští Spartu k střelbě.
12:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #36 Tomáš Kuchyňa, asistoval #66 Vojtěch Kún (2:1).
12:31
Hráč s číslem#36 svojí dorážkou zvyšuje score na 2:1 pro Tatran.
11:27
I Spartanský golman chytá další nebezpečnou střelu.
08:50
Spartanský hráč s číslem 16 šel sám na golmana, Adam Draslar opět chytá.
06:24
06:24
Tatran odpovídá nádhernou kombinací hráčů #5 a #68 na 1:1.
03:26
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #69 Adam Kuchynka, asistoval #53 Josef Sedláček (0:1).
03:26
Dokonalá střela z půlky posouvá Spartu k vedení na 1:0
00:01
Úvodní buly pro Spartu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Vojtěch Krupička, Adam Kuchynka, Josef Sedláček, Daniel Fišer, Maxmilián Škoda
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký, Marek Hozman, Šimon Vavroušek, Vojtěch Panuška