2:2
1:1
- : -

1. FbK Tábor - Spartak Pelhřimov 4:5pn
7. Lenka Štegerová, 16. Lenka Štegerová, 30. Nikola Filipová, 41. Natálie Máchalová - 11. Štěpánka Razimová, 24. Tereza Šánová, 30. Michaela Hazová, 45. Tereza Šánová, N Tereza Šánová; rozhodčí: Radek Chýna - Kateřina Nykodýmová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Tereza Boháčová ? - Šárka kukačková ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #8 Tereza Šánová a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #12 Michaela Opicová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #9 Petra Němcová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #8 Tereza Šánová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #88 Lenka Štegerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #12 Kristýna Tkadlecová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FbK Tábor hráč #8 Natálie Máchalová , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:48
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tereza Šánová, asistoval #11 Petra Przeczková (4:4).
40:15
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #8 Natálie Máchalová, asistoval #1 Tereza Boháčová (4:3).
30:00
30:00
29:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Michaela Hazová bez asistence (3:3).
29:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #33 Nikola Filipová, asistoval #8 Natálie Máchalová (3:2).
23:10
22:40
Vyloučen hráč #9 Hana Kopecká družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #88 Lenka Štegerová bez asistence (2:1).
15:00
15:00
10:38
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Štěpánka Razimová, asistoval #9 Petra Němcová (1:1).
06:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #88 Lenka Štegerová, asistoval #8 Natálie Máchalová (1:0).