0:1
0:6
- : -

BLACK ANGELS A - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 0:7
1. Daniel Havelka, 16. Jan Michalec, 17. Daniel Havelka, 17. Adam Staněk, 21. Petr Špaček, 22. Filip Kočí, 22. Martin Hlušička; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Maxmilián Munduch 6 - Jiří Procházka 8; po třetinách: 0:1, 0:6;
26:00
Střely ve 2. části: 4:9
26:00
21:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #2 Martin Hlušička, asistoval #59 Petr Špaček (0:7).
21:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #86 Filip Kočí, asistoval #71 Jiří Miler (0:6).
20:04
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #59 Petr Špaček, asistoval #77 Jan Michalec (0:5).
16:26
Timeout BLACK ANGELS A
16:26
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #77 Jan Michalec (0:4).
16:15
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka bez asistence (0:3).
15:40
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS A neproměnil #55 Adam Barchánek.
15:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #59 Petr Špaček (0:2).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 4:4
13:00
10:32
Vyloučen hráč #8 Ondřej Krouský družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
04:42
Vyloučen hráč #55 Adam Barchánek družstva BLACK ANGELS A na 2 minuty za špatné střídání.
00:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #24 Daniel Havelka, asistoval #10 Daniel Bruntz (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Daniel Bruntz, Matěj Miclík, Jiří Miler, Daniel Havelka, Filip Kočí