4:0
2:0
- : -

TJ Slovan Havířov - 1.MVIL Ostrava 7:1
9. Jakub Onderka, 13. Lukáš Zelina, 15. Martin Kajzar, 16. Vít Lestyan, 17. Vít Lestyan, 26. Vít Lestyan, 28. Jakub Onderka - 10. Jakub Homola; rozhodčí: Vít Morkes - Martin Ručka; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Vojtěch Majka ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 2:0;
36:00
35:30
Vyloučen hráč #23 Daniel Vávrů družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
33:09
Vyloučen hráč #6 Matěj Skopal družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání.
27:00
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #22 Adam Javorský (7:1).
25:06
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #20 Karel Mičulka (6:1).
24:00
24:00
17:20
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
16:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan bez asistence (5:1).
15:35
14:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #3 Martin Kajzar, asistoval #20 Karel Mičulka (3:1).
12:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Lukáš Zelina, asistoval #20 Karel Mičulka (2:1).
12:00
12:00
09:51
09:01
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #23 Jakub Homola, asistoval #77 Tomáš Tonka (1:1).
08:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #15 Jakub Onderka, asistoval #19 Ondřej Lipina (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Morkes a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava: brankář: Vojtěch Majka; hráči v poli: Lukáš Uherek, Karel Uvíra, David Procházka, Tomáš Tonka, Jakub Kocián
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: David Hloušek; hráči v poli: Martin Kajzar, Lukáš Zelina, Ondřej Lipina, Vít Lestyan, Karel Mičulka