1:1
0:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Shooters Beta 3:7
3. Tomasz Sikora, 5. Martin Fencl, 19. Ondřej Gabzdyl - 1. Matěj Pittermann, 7. Zdeněk Studený, 10. Jan Lehký, 13. Martin Hlaváč, 14. Matěj Pittermann, 18. Petr Rous, 42. Martin Hlaváč; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Pavel Streit ?, Matouš Pokorný ? - Jakub Schiedek ?; po třetinách: 2:5, 1:1, 0:1;
41:55
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #47 Martin Hlaváč z trestného střílení (3:7).
39:27
Filip Zelníček zpět na place.
39:10
Timeout K1 Florbal Židenice
39:10
Treněři Židenic se teď pokusí vymyslet recept který by na soupeře mohl fungovat.
37:04
Zápas se hraje nahoru, dolů, přiostřuje se. Tohle bude ještě zajímavý!!!
30:00
30:00
27:58
Shooters jsou teď výrazně více na míčku, a hrají kombinační florbal.
27:10
Lošťák se lehce dotkl Zemana a ten se skácel jak porcelánová panenka. Tohe bylo na nobelovku
24:30
Hra nám teď nic moc nepřináší, pouze šermířské souboje.
19:20
Bednář čistě poslal za mantinel protihřáče, být soupeřem si na něj dávám pozor!!
18:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #44 Ondřej Gabzdyl, asistoval #88 Petr Bednář (3:6).
17:43
Vyloučen hráč #20 Matěj Pittermann družstva Shooters Beta na 2 minuty za sekání.
17:31
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #88 Petr Rous, asistoval #19 David Vaníček (2:6).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Matouš Pokorný družstva K1 Florbal Židenice
15:00
15:00
13:28
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #20 Matěj Pittermann bez asistence (2:5).
12:04
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #47 Martin Hlaváč, asistoval #20 Matěj Pittermann (2:4).
11:30
Zelníček skončil na střídačce shooters, no snad se vrátí ke svému týmu.
11:10
Ondřej Sukup střídá ve formaci Pacala, uvidíme jestli tahle změna přinese židenicím vytoužené ovoce.
09:28
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #24 Jan Lehký, asistoval #20 Matěj Pittermann (2:3).
07:05
Zelníček uzemnil k zemi hned dva protihráče!!
06:11
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #56 Zdeněk Studený, asistoval #8 Michal Hána (2:2).
05:50
Shooters předvedli pěknou akci, gol z toho však není
05:10
Martin Fencl vyslal střelu alá Galante a otáčí zápas.
04:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #63 Martin Fencl bez asistence (2:1).
04:00
Pacal se prorval ke střele jako drak, Židenický drak!!
03:01
Gabzdyl zůstává po souboji ležet na zemi, naštěstí to není nic vážného díky lékařské pomoci Pavla Zimy.
02:30
Bránu hostí už uklízečka uklízet nemusí, tam je vymeteno!!
02:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomasz Sikora bez asistence (1:1).
01:44
Vývoda se skácel k zemi, naštěstí je v pořádku.
01:10
Nádherný průnik Židenic až do branoviště soupeře, nekončí golem.
00:29
Branku družstva Shooters Beta vstřelil #20 Matěj Pittermann, asistoval #24 Jan Lehký (0:1).