4:2
- : -
FBC Dragons

FbC Aligators Klobouky - FBC Dragons 9:4
1. Rostislav Zouhar, 6. Rostislav Zouhar, 7. Bronislav Adámek, 9. Pavel Černý, 12. Pavel Černý, 30. Marcel Lanžhotský, 30. Bronislav Adámek, 32. Viktor Hájek, 33. Viktor Hájek - 7. Jiří Kylar, 24. Zdeněk Dohnal, 31. Stanislav Kosek, 35. Martin Kaška; rozhodčí: Vu Pham Anh - Šimon Sekula; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný ? - Martin Uličník ?; po třetinách: 5:1, 0:1, 4:2;
36:00
34:28
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #49 Martin Kaška, asistoval #7 Stanislav Kosek (9:4).
32:15
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #2 Viktor Hájek, asistoval #71 Radek Jakubčík (9:3).
31:29
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #2 Viktor Hájek, asistoval #21 Pavel Černý (8:3).
30:53
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #7 Stanislav Kosek, asistoval #77 Jiří Kylar (7:3).
29:30
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #99 Bronislav Adámek, asistoval #20 Rostislav Zouhar (7:2).
29:09
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #24 Marcel Lanžhotský, asistoval #2 Viktor Hájek (6:2).
24:00
24:00
23:06
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #31 Zdeněk Dohnal, asistoval #7 Stanislav Kosek (5:2).
22:17
Vyloučen hráč #21 Pavel Černý družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:58
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #21 Pavel Černý, asistoval #20 Rostislav Zouhar (5:1).
08:24
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #21 Pavel Černý, asistoval #16 Zdeněk Bobek (4:1).
06:56
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #99 Bronislav Adámek bez asistence (3:1).
06:30
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #77 Jiří Kylar, asistoval #7 Stanislav Kosek (2:1).
05:01
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #20 Rostislav Zouhar, asistoval #99 Bronislav Adámek (2:0).
00:47
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #20 Rostislav Zouhar, asistoval #11 Roman Kalus (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Šimon Sekula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Bronislav Adámek, Rostislav Zouhar, Marcel Lanžhotský, Roman Kalus, Radek Jakubčík