1:3
2:2
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ Gorily Plzeň 5:11
11. Jakub Hofman, 11. Lukáš Franče, 26. Matyáš Pavelec, 31. Matyáš Pavelec, 37. Kryštof Majkus - 2. Nicolas Bolan, 8. Dominik Kmoch, 9. Dominik Kmoch, 9. Vojta Průcha, 11. Dominik Kmoch, 15. Dominik Kmoch, 18. Dominik Kmoch, 19. Dominik Kmoch, 30. Nicolas Bolan, 40. Nicolas Bolan, 45. Nicolas Bolan; rozhodčí: Dominik Bartoš - Václav Lauda; vyloučení: 6:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Vojtěch Razgyel ? - Marek Schober ?; po třetinách: 2:6, 1:3, 2:2;
44:33
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #26 Adam Skounic (5:11).
42:30
Vyloučen hráč #11 Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
39:12
36:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #2 Kryštof Majkus bez asistence (5:9).
34:49
Vyloučen hráč #11 Jan Lazebník družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
30:02
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #14 Matyáš Pavelec, asistoval #10 Fathi Hedar (4:9).
30:00
30:00
29:33
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #94 Lukáš Fischer (3:9).
28:46
Vyloučen hráč #22 Daniel Bidař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
25:56
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #14 Matyáš Pavelec, asistoval #11 Jan Lazebník (3:8).
21:55
Vyloučen hráč #17 David Troller družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
19:45
Trestné střílení družstva FBŠ Gorily Plzeň neproměnil #63 Vojta Průcha.
18:39
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Dominik Kmoch, asistoval #26 Adam Skounic (2:8).
17:44
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Dominik Kmoch, asistoval #94 Lukáš Fischer (2:7).
15:00
15:00
14:57
14:34
Vyloučen hráč #46 Lukáš Franče družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
13:26
Vyloučen hráč #26 Adam Skounic družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #46 Lukáš Franče, asistoval #17 David Troller (2:5).
10:29
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #68 Jakub Hofman, asistoval #77 Lukáš Koutník (1:5).
10:05
09:05
Vyloučen hráč #27 Petr Koco družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
08:39
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #63 Vojta Průcha, asistoval #17 Filip Šrámek (0:4).
08:29
Timeout Florbal Sokolov
08:19
07:48
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #28 Dominik Kmoch, asistoval #62 Marek Schober (0:2).
01:30
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #12 Nicolas Bolan, asistoval #28 Dominik Kmoch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Bartoš a Václav Lauda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Vojtěch Razgyel; hráči v poli: Petr Koco, Jan Lazebník, Jakub Hofman, Daniel Bidař, Lukáš Koutník