1:1
2:1
- : -

FBC Hranice B - FBC ORCA KRNOV B 4:3
14. Marek Vraj, 17. René Mikel, 36. Marek Vraj, 45. Jaromír Chodil - 11. Jaromír Filip, 21. Dalimil Chylík, 45. Jiří Matušinský; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Kosar ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1;
45:00
44:53
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #8 René Mikel (4:3).
44:29
Timeout FBC ORCA KRNOV B
44:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #16 Jiří Matušinský, asistoval #17 David Matušinský (3:3).
36:45
Vyloučen hráč #12 Dan Kadlec družstva FBC Hranice B na 2 minuty za hra rukou.
35:41
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (3:2).
33:51
Vyloučen hráč #71 Lukáš Dvořák družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
25:01
Vyloučen hráč #13 David Rek družstva FBC Hranice B na 2 minuty za bránění ve hře.
23:56
Vyloučen hráč #10 Dalimil Chylík družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání.
20:38
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #10 Dalimil Chylík bez asistence (2:2).
19:15
Vyloučen hráč #89 Adam Blaho družstva FBC ORCA KRNOV B na 2 minuty za sekání.
16:23
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #8 René Mikel, asistoval #10 Marek Vraj (2:1).
15:00
15:00
13:45
Branku družstva FBC Hranice B vstřelil #10 Marek Vraj, asistoval #29 Jaromír Chodil (1:1).
10:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV B vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (0:1).
09:58
Vyloučen hráč #98 Roman Mik družstva FBC Hranice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
08:15
00:39
Vyloučen hráč #12 Dan Kadlec družstva FBC Hranice B na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV B:
00:00
Line-up domácích FBC Hranice B: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: David Rek, Dan Kadlec, Tomáš Kubica, Marek Hošťálek, Jaromír Šenkeřík