4:2
1:0
- : -

Florbal Ústí - FBK Wings Most 7:4
1. Lucie Mrázová, 5. Ema Mlatečková, 17. Lucie Zavadilová, 19. Lucie Zavadilová, 20. Ema Mlatečková, 24. Lucie Mrázová, 37. Ema Mlatečková - 1. Adéla Schettlová, 4. Adéla Schettlová, 16. Adéla Schettlová, 17. Magdalena Hladíková; rozhodčí: Petr Neumaier - Klára Svobodová; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Natálie Hudečková 17 - Alena Vorlová 21; po třetinách: 2:2, 4:2, 1:0;
39:00
Střely ve 3. části: 9:8
39:00
36:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková bez asistence (7:4).
23:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #8 Lucie Zavadilová (6:4).
19:43
Vyloučen hráč #85 Adéla Schettlová družstva FBK Wings Most na 2 minuty za sekání.
19:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková bez asistence (5:4).
18:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #8 Lucie Zavadilová, asistoval #18 Ema Mlatečková (4:4).
16:17
Branku družstva FBK Wings Most vstřelil #24 Magdalena Hladíková, asistoval #27 Denisa Eliášová (3:4).
16:09
15:14
Branku družstva FBK Wings Most vstřelil #85 Adéla Schettlová, asistoval #24 Magdalena Hladíková (2:3).
13:00
13:00
Střely v 1. části: 7:5
13:00
12:22
Vyloučen hráč #12 Natálie Paurová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
04:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #18 Ema Mlatečková, asistoval #17 Lucie Mrázová (2:2).
03:52
Vyloučen hráč #24 Magdalena Hladíková družstva FBK Wings Most na 2 minuty za hrubost.
03:12
Branku družstva FBK Wings Most vstřelil #85 Adéla Schettlová, asistoval #22 Kamila Cimrmanová (1:2).
00:54
Branku družstva FBK Wings Most vstřelil #85 Adéla Schettlová, asistoval #27 Denisa Eliášová (1:1).
00:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #18 Ema Mlatečková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Klára Svobodová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Wings Most:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Natálie Hudečková; hráči v poli: Michala Rosendorfová, Lucie Mrázová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková, Johana Müllerová