1:1
0:0
- : -

TEXAS LONGHORNS DDM P6 - Viking TJ Kobylisy B 2:1
8. Michal Havlíček, 20. Jan Sátra - 14. Petr Zabloudil; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Zeman ? - Matyáš Rychetský ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0;
36:00
34:21
Timeout Viking TJ Kobylisy B
31:43
Vyloučen hráč #41 Lukáš Fajt družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:47
Vyloučen hráč #37 Václav Tichavský družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za nesprávný výhoz.
22:20
Vyloučen hráč #99 Matěj Král družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
19:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #19 Jan Sátra, asistoval #38 Michal Havlíček (2:1).
13:51
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #24 Petr Zabloudil, asistoval #99 Matěj Král (1:1).
13:18
Vyloučen hráč #36 Vojtěch Jůn družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za sekání.
12:17
Vyloučen hráč #38 Šimon Baldík družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:21
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #38 Michal Havlíček, asistoval #37 Jan Drebitko (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jindřich Kratochvíl a Christian-Marcel Kušnirák.