1:1
1:0
- : -

F.A.T.R. Dubňany Škorpioni - TJ Znojmo LAUFEN CZ white 5:4pn
3. Pavel Paulmichl, 4. Adam Zlatník, 24. Filip Štraus, 35. Adam Zlatník, N David Říha - 2. David Ludvík, 8. David Gargulák, 12. Mikuláš Mareš, 13. Sebastián Koudela; rozhodčí: Tadeáš Tihelka - Jan Karafiát; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Květoň ? - Filip Štraus ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:0;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white hráč #8 David Doležal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni hráč #7 Jan Janáč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white hráč #77 Michal Navrátil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni hráč #99 David Říha a vstřelil rozhodující gól (5:4).
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
34:22
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil #78 Adam Zlatník, asistoval #11 Pavel Paulmichl (4:4).
32:24
Vyloučen hráč #9 Dominik Švancara družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
23:21
Vlastní branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #1 Filip Štraus (3:4).
12:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #19 Sebastián Koudela, asistoval #24 David Gargulák (2:4).
12:00
12:00
11:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #10 Mikuláš Mareš bez asistence (2:3).
07:46
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #24 David Gargulák, asistoval #82 Viktor Skopal (2:2).
03:47
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil #78 Adam Zlatník, asistoval #7 Jan Janáč (2:1).
02:35
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany Škorpioni vstřelil #11 Pavel Paulmichl, asistoval #7 Jan Janáč (1:1).
01:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ white vstřelil #11 David Ludvík, asistoval #27 Tobiáš Liščák (0:1).