1:0
1:3
- : -

Florbal Ústí - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 3:4
6. Aleš Vlach, 21. Martin Horn, 44. Marek Chroustovský - 14. Jakub Hart, 34. Jan Holas, 38. Matěj Hlaváč, 42. Jan Holas; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 9 - Matěj Fridrich 16; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:3;
Komentář domácích Stummer David (Trenér):
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro soupeře. Vkradla se nám na hokejky nervozita, což pramenilo ve spoustu individuálních chyb. Věřím, že toto dokážeme do odvety odstranit a bavit se hrou a využívat naplno potenciál, který máme.
Komentář hostů Kučera Patrik (Vedoucí):
Krásné utkání hodné play-off. Fanoušci obou táborů vytvořili výbornou atmosféru, která přípomínala vrchol sezony v dospělé kategorii. Soupeř hrál výborně. Teď se jen musíme dobře připravit na druhý zápas a uvidíme, jak to v celkovém součtu dopadne. Zdravíme do HB.
45:00
Střely ve 3. části: 5:3
45:00
44:37
Připadám si jako na mužském A týmu díky skvělým fanouškům.
44:24
Zápas je od začátku třetí třetiny velmi vyhrocený.
44:05
Vyloučen hráč #99 Matyáš Bohuslav Vidaillac družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
44:03
Domací využili své přesilovky.
43:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (3:4).
42:55
Vyloučen hráč #10 Jakub Milichovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za špatné střídání.
42:01
Uvidíme jestli se domácímu týmu povede dorovnat skóre.
41:29
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #20 Jan Holas bez asistence (2:4).
38:53
"Jak se říká hadovi co se směje? Hahad" Naše moderátorka dnes jedla vtipnou kaši.
37:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #88 Matěj Hlaváč bez asistence (2:3).
36:23
Matějka tvrdě vystřelil na bránu, ale hráči hostí svého golamana střeží jako oko v hlavě.
34:52
Hubka si dneska hraje na Ronalda.
34:22
Hokejky lítají vzduchem.
33:28
33:28
Dobosz ladně nohou zabránil míčku vnik do branky.
32:14
Moderátorka vedle mě má vlohy na to se stát příští trenérkou.
30:46
Hráči začínají být agresivní, proudí to tu jako voda.
29:49
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil #16 Lukáš Mühlfait.
29:21
"Matějka je dnes velmi dobrej" - Moderátorka
28:14
Hubka alias prkno přečetl skvěle hru a zabránil střele hostí.
27:04
Velká šance domácího týmu, ale nakonec střílí těsně nad branku.
20:38
Horn poslal golmana hostí přímo na párek.
20:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #29 Aleš Vlach (2:1).
19:01
Vyloučen hráč #91 František Malina družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
17:43
Dobosz se pro míček vrhá pod nohy hráčů jako golmanka žen Zajícová.
15:22
Hubka hned ze začátku druhé třetinyy leží na zemi.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:5
15:00
13:12
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (1:1).
12:20
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
11:22
Hráči dnes lítají jako vítr.
10:30
Na Vondrušku se sletěli dva hráči hostí, míček udržel.
08:20
Vondruška zabránil střele hráče hostí, která mohla končit gólem.
06:59
Vyloučen hráč #66 Štěpán Malý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
06:41
Vydařená akce Ústí, ale brankář hostí svůj tým drží.
05:57
Dobosz neskutečně vyčapal.
05:12
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #95 Martin Horn (1:0).
05:08
Matějka smolně minul.
04:36
Hned na to Ústí vrací úder a zasazují první střelu do brankáře hostí.
04:23
První střela do Dobosze.
03:54
Vlach si podrobil 4 hráče najednou.
02:54
Hubka ztratil míček a zase ho zpátky vybojoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart, Jan Holas, Adam Křepinský
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Matěj Dobosz; hráči v poli: Jan Tůma, Tomislav Matějka, Marek Chroustovský, Marek Kadlec, Ondřej Hubka