3:2
0:2
- : -

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 3:6
24. Andrea Dernerová, 30. Petra Bílá, 33. Natálie Janečková - 14. Yvona Dostálová, 15. Eva Stará, 27. Michaela Žáková, 29. Tereza Tomanová, 50. Michaela Žáková, 56. Kristýna Pospíšilová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 209; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 9 - Jana Prátová 14; po třetinách: 0:2, 3:2, 0:2;
60:00
Střely ve 3. části: 6:3
60:00
58:39
Vyloučen hráč #49 Petra Krejčíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
57:12
Dnes máme opravdu hodně příležitostí ocenit sprinterské schopnosti Kratochvílové
55:32
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová, asistoval #8 Michaela Žáková (3:6).
54:02
Žáková si našla místečko před bránou Židenic, k ideálnímu zakončení však neměla prostor
53:33
Bílá ve slibné pozici před Prátovou, míří však vysoko nad bránu
53:19
Hře nechybí patřičná tvrdost, Sedláčková po souboji u vlastní střídačky nechtěně vystřídala ale hned je zpátky ve hře
50:50
Filipová se dostala za obranu Buldoček a šla sama na bránu k její smůle zde však je Prátová která předvedla opravdu další povedený zákrok
49:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #20 Ema Brucháčková (3:5).
49:16
Žáková úspěšně tečovala pobídku od Brucháčkové za záda Kratochvílové
47:58
Urputná bitva se vede nejen na hřišti ale také v ochozech haly na Vodové, kde se fanoušci jednotlivých týmů opravdu činí
42:30
Kratochvílová do zápasů dnes dává opravdu vše, včetně svých prstů, je potřeba rychlého ošetření
40:52
Filipová z předbrankového prostoru trefuje míček mimo, dle výrazu v tváři asi nebyla se svým výkonem spokojená
37:32
Kratochvílová si teď nebezpečně zažonglovala s míčkem a tím i s nervy všech Židenických fanoušků v hale, kteří jsou dnes slyšet
35:02
Hrášek teď odvedla výborně svoji práci když zabránila Buldočkám vstřelit míček do odkryté brány
32:39
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková bez asistence (3:4).
32:39
Židenice se uvolnily z tlaku Buldoček, hra se přenesla na půlku soupeře, Natka se dokázala v souboji v prostoru před velkým brankovištěm lépe zorientovat a poslat míček k tyči
32:02
Buldočky se drží na balónku a Židenice se vozí na kolotoči
30:17
Židnice vstřelená branka nabudila a snaží se být aktivnější
29:13
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #6 Petra Bílá bez asistence (2:4).
29:13
Bílá předvedla skvělou mušku a trefuje z úhlu branku nad ramenem Prátové
28:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Tereza Tomanová, asistoval #4 Petra Hložanková (1:4).
26:28
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #21 Tereza Pešková (1:3).
26:28
Pešková důrazem vybojovala balónek za bránou Židenic, snaha o překvapení Kratochvílové obtočením kolem tyče jí nevyšla, míček proletěl brankovištěm na čepel Žákové která se trefila přesně.
23:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #43 Jitka Drápalová (1:2).
23:47
Rozehrávka Židenic z hranice velkého brankoviště končí v síti Buldoček
23:45
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
23:45
Hložanková naložila Fuchsové v souboji před vlastní brankou brankou, rozhodčí její snahu ocenili na dvě minuty
23:01
Vokálová v oslabení nadvakrát vyhazuje míček přes půl a šetří cenné vteřinky
22:02
Vyloučen hráč #6 Petra Bílá družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
21:30
Židenice kombinují a jsou na balónku, chybí tomu však zakončení
20:22
Židenice na balónku a kombinují
20:00
Vyloučen hráč #8 Michaela Žáková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Na konci první třetiny byla vyloučena Žáková, Židenice tedy zahájí druhé dějství v početní výhodě
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
19:11
Vokálová předvedla krásný únik po mantinelu, zakončila však pouze do bloku bránících Buldoček
18:24
Brucháčková v samostaném úniku, její střela byla na poslední chvíli zablokována mimo hřiště
14:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #25 Eva Stará, asistoval #14 Tereza Halaštová (0:2).
14:02
Stará střelou z osy hřiště k tyčce překonává Kratochvílovou
13:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #49 Petra Krejčíková (0:1).
12:01
Brucháčková u mantinelu střílí ze slibmé příležitosti, Kratochvílová však předvedla další povedený zákrok
11:03
Dernerová zpoza brány nahrávala Sedláčkové, ta z první trefuje masku Prátové
10:37
Židenice teď přehrály obranu Buldoček, finální střela však nemířila na bránu a končí mimo hřiště
09:15
Kratochvílová vytáhla krásný zákrok a drží svůj tým
08:55
Žáková střílí do boční síťky Židenické branky
07:16
Další balónek hozený do souboje před brankou Buldoček, Hložanková v souboji s Fuchsovou úspěšnější a míček míří do rohu.
06:18
Dernerová opět aktivní při útočném pokusu v předbrankovém prostoru, míček končí na boční síťce branky
04:46
Střela z půlky z čepelí Židenických hráček Prátovou nijak zvlášť neprověřila a ta s klidem chytá
03:42
Dernerová poslala za bránou k zemi čistě protihráčku, následně se dostala k dorážce v brankovišti kde její pokus po zemi kryje Prátová
00:56
Buldočky jsou od začátku zápasu na míčku, Židenice se toho však nebojí a zakládají protiútok který končí na čepelích Buldoček
00:01
Úvodní buly pro Buldočky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Michaela Žáková, Tereza Pešková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Kratochvílová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Markéta Sedláčková, Andrea Dernerová, Eva Filipová, Martina Valehrachová