0:1
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:4
12. Lukáš Ujhelyi, 48. Matěj Čermák, 54. Marek Zouzal - 11. Patrik Suchánek, 16. Jakub Gruber, 24. Filip Zakonov, 46. Jiří Curney; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 1017; zásahy brankářů: Martin Beneš 8 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:1;
60:00
Střely ve 3. části: 9:3
60:00
59:59
Dnes to Spartě bohužel nevyšlo a těsným výsledkem prohrávají 3:4. Mladá Boleslav po vyrovnané sérii postupuje do Superfinále v O2 Aréně. Soupeři gratulujeme a domácí Spartě přejeme alespoň stejně úspěšnou příští sezónu, jako byla tato.
59:39
Sparta má volný úder. Je to opravdu napínavé.
58:58
V hale houstne atmosféra. Ve hře stupňují emoce.
57:28
Beneš se musel po chvíli na hřistě vrátit. Teď ale může znovu pryč a dát svým spoluhráčům prostor ke hře v šesti.
57:08
Sparta to zkusí v šesti.
57:07
Timeout ACEMA Sparta Praha
56:55
Ujhelyi se otočil na středu. Bauer přesně mířenou střelu na poslední chvíli vykryl.
56:38
Košir po běžeckém souboji s Tomašíkem zůstal ležet na zemi. Když se zvedal, držel se za obličej.
55:27
Vidíme další šance domácích. Většina z nich ale míří pouze do bloků.
54:55
Hostující tým teď měl co dělat s nátlakem Sparťanů. Bauer svůj tým podržel.
53:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #89 Mikuláš Krbec (3:4).
53:05
Krbec si vynahradil neuznaný gól alespoň asistencí. Krásně naservíroval balonek Zouzalovi a tomu už zbývalo pouze trefit úplně odkrytou branku.
52:09
Vražednou kombinaci Sparty likviduje fantastický Bauer.
51:06
Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
51:03
Rozhodčí znovu zdvihají ruce. Počet přesilovek se nám na obou stranách vyrovná.
50:25
Dnešní utkání v UNYP aréně sleduje neuvěřitelných 1017 diváků. Děkujeme!
49:42
Boleslav neuznaný gól nakopl, a hra se rapidně zrychlila.
48:32
Začíná se nám to tu trochu přiostřovat.
48:19
Branka Mikuláše Krbce nebude uznána, kvůli hře vysokou holí.
48:18
Krbec po individuální akci vstřelil gól. Jestli bude uznán se rozhodne až po trenérské výzvě.
47:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #95 Matěj Pruner (2:4).
47:07
Rychlá hra se Spartě vyplatila. Čermák snižuje.
46:35
Sparta hodně zrychlila. Hemerka fauloval Ujhelyiho nastrčením na mantinel.
45:44
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #27 Petr Koláčný (1:4).
45:44
Po neproměněných šancích Sparty v přesilové hře se uplatnilo nepsané florbalové pravidlo: Nedáš, dostaneš.
45:15
Střela do tyčky hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha .
44:46
Sparta sevřela Boleslav na třetině hřistě. Krásné kombinace ale komplikují nepřesné nahrávky a dobře postavená Bauerova branka.
43:36
43:35
Tomašík sekl Bartoše. Domácí si zkusí druhou přesilovku
43:00
Juha s Karešem se snaží vypressovat balon.
41:16
Střela do tyčky hráč #58 Filip Zakonov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB .
40:56
Křenek po tvrdém zákroku Šebka spadl nepříjemně na mantinel. Hned se však zvedl a zabránil útočné akci Boleslavi.
39:44
Beneš je teď pod palbou mladoboleslavských.
39:05
Beneš ukradl balonek Curneymu. Dlouhý výhoz však na nikoho nemířil.
37:54
Krbec po rozehrávce Křenka těsně míjí Bauerovu kasu.
37:48
Vyloučen hráč #87 Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
36:30
Rozhodčí mají ruce nahoře. Boleslav je v šesti a čeká je tak třetí přesilová hra v tomto utkání.
35:42
Zakonov se prokličkoval před Beneše. Ten mu už ale na další kličku neskočil.
35:02
Boleslav Spartu vůbec k balonku nepouští.
33:32
Bína se nedobře zorientoval na středu hřistě a backhandovou střelou trefil Prunera do obličeje.
32:26
Tomašík se po mantinelu dostal do střelecké pozice. Benešovu svatyni ale netrefil.
30:50
Boleslav znovu drží balon na své polovině.
28:55
Beneš nám ukázal něco ze své sbírky úžasných zákroků.
28:09
Sparta si získala hodně času hrou na balonu na útočné polovině.
26:52
Vyloučen hráč #27 Michal Pažák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
26:52
Šebek byl podražen vracejícím se Pažákem. Domácí jdou po druhé do čtyř.
25:20
Beneš na hraně velkého brankoviště sebral Bínovi balonek. Trenér hostí se zlobí na rozhodčí.
23:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:3).
23:38
Střelou, kterou myslím nikdo nečekal, Zakonov zvyšuje náskok Boleslavi.
23:15
Garčar zastavil Pěničku v úniku.
22:41
Po dlouhém Boleslavském tlačení se na balonek dostala Sparta.
21:01
Boleslav už minutu drží balon. Sparta je ale zatím k ničemu nepustila.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro hostující tým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
19:22
Curney teď dlouho stál s míčkem za Bauerovou brankou. Další útočné akce se už v této třetině nedočkáme.
18:13
Krbec si 1 na 1 vymíchal Suchánka. Bauera už však nepřekonal.
15:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #82 Adam Hemerka (1:2).
15:38
Nikdo si nevšiml Grubera před brankou Beneše. Až tedy na Adama Hemerku. který mu nahodil balon. Boleslav znovu ve vedení.
14:45
Standartní situace Sparty se nepovedla. Mladá Boleslav získala balon a může dopředu.
13:36
Hemerka znovu sprintoval přes celé hřistě. Dostal se až ke střele, ale ta se mu nevydařila podle představ.
12:38
Krbec v přečíslení zkoušel ještě nahrát na Zouzala. Jeho nahrávka však byla zastavena obranou hostí.
11:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #29 Radim Křenek (1:1).
11:43
Sparta hned odpovídá! Ujhelyi po crossové nahrávce Křenka střílel témeř do prázdné kasy.
10:55
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #3 Daniel Šebek (0:1).
10:55
Suchánek utekl obraně Sparty. Boleslav skóruje v oslabení.
10:47
Křenek posílá na Košira. Střela zasvištěla nad brankou Bauera.
10:23
Vyloučen hráč #82 Adam Hemerka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
10:22
Čermák v úniku faulovaný. Tentokrát čeká přesilová hra domácí.
09:34
Po trpělivé kombinaci se Juha dostal ke střele. Za Bauerem zvoní tyč.
08:18
Mladá Boleslav kombinuje na své obranné polovině.
06:43
Sparťanská pětice teď zahrozila ze středu a pak i v nepřehledné situaci před Bauerovou brankou. Skóre se zatím nemění.
05:30
Punčochář si proběhl až k Benešovi. Míří však nad.
04:56
Domácí přežili první oslabení bez inkasované branky.
03:58
Hemerkova dorážka zapadla Benešovi za záda a poskakovala na brankové čáře. Rozhodčí rozpažuje.
02:56
Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
02:55
Ujhelyi u mantinelu sekl Tomašíka. Hosté si zahrají přesilovku.
01:13
Pažák s Koširem vybojovali balonek v útočném rohu, nabíhající Bartoš trefuje břevno.
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta, poté ale hned na balonu hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Daniel Šebek, Marek Korych, Milan Tomašík
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec, Matěj Pruner, Lukáš Ujhelyi