3:1
0:1
Sokol Rudná

SK BIVOJ LITVÍNOV - Sokol Rudná 6:7p
18. Josef Jupa, 21. Marek Fryš, 32. Viktor Hocelík, 46. Ondřej Kopta, 51. Viktor Hocelík, 51. Jaroslav Rybka - 10. Adam Pivoňka, 13. Jan Karásek, 25. Marek Hluchý, 34. Kryštof Kříž, 36. Jaroslav Janoušek, 46. František Novosad, 65. Adam Pivoňka; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Matěj Chabr 17 - Jan Křemen 24; po třetinách: 1:2, 2:3, 3:1, 0:1;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes jsme si vyhrát jednoduše nezaslouřžili. Předvedli jsme suveréně nejhorší výkon za poslední 2 měsíce. Gratuluji soupeři k úvodní výhře.
Komentář hostů Beran Lukáš (Vedoucí):
To bychom nebyli my, abychom ze zápasu neudělali pořádné drama. Litvínov nám ukázal, že právem hráli tuto sezónu v Národní lize. Především jejich rotace a útočná síla byla enormní, ale nás dnes podržel úžasný Křéma!!! Za stavu 6:3 se zdálo, že závěrečná cesta k vysněnému vítězství nebude tak trnitá, avšak soupeř se svou okamžitou aktivnější hrou vrátil zpět do zápasu, jenž muselo rozhodnout až prodloužení. Dnešního vítězství si nesmírně vážíme.   Pro neutrálního diváka vskutku nádherné utkání se skvělou kulisou. Děkuji všem zúčastněným za dnešní utkání a srdečně vás zvu do Rudné, kdy příští víkend bude pokračovat jistě obrovská napínavost této série, kde doufáme, že se nám podaří rozhodnout!!!
70:00
Střely v prodloužení: 1:2
64:44
64:44
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (6:7).
59:59
Až v poslední třetině Rudná přestřílela domácí tým.
50:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #9 Jakub Zalubil (6:6).
50:59
Rybka vyrovnávááá!
50:36
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #72 Ondřej Kopta (5:6).
45:21
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #14 Jakub Vitvar (4:6).
45:08
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #6 František Novosad, asistoval #31 Jan Karásek (3:6).
35:43
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #27 Jaroslav Janoušek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (3:5).
34:45
Zeman trefuje tyč
33:26
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #11 Kryštof Kříž, asistoval #30 Lukáš Kepka (3:4).
31:57
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #48 Marek Fryš (3:3).
31:57
Přesilovka využita a je srovnáno
30:37
Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
30:37
Přesilovku si zahraje i Bivoj
27:04
Křemen dnes drží svůj tým
24:32
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #7 Marek Hluchý, asistoval #97 Ondřej Šantora (2:3).
23:47
Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
23:47
Sokol si zahraje první přesilovku
23:07
Hra je zatím vyrovnaná
20:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #48 Marek Fryš, asistoval #25 Viktor Hocelík (2:2).
17:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #9 Jakub Zalubil (1:2).
12:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (0:2).
09:33
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #43 Matěj Dejm (0:1).