2:3
- : -
TROOPERS

1. FBK Sršni Rožnov p/R - TROOPERS 6:7
1. Jakub Štůsek, 14. Josef Viktořík, 16. David Friedel, 18. Petr Kittel, 52. Petr Kittel, 60. Dominik Eichner - 24. Petr Kadlec, 29. Jakub Peška, 39. Jakub Peška, 40. Daniel Budík, 42. Petr Kadlec, 49. Daniel Minich, 52. Petr Voltner; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:4 + Jakub Peška OS; využití: 1:2; diváků: 380; zásahy brankářů: Marek Obšivač 9 - Michal Melichar 19; po třetinách: 4:0, 0:4, 2:3;
60:00
Střely ve 3. části: 12:4
60:00
59:39
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Dominik Eichner, asistoval #17 Petr Krhut (6:7).
58:59
Fríďa teď v roli brankáře ubránil tutovku Troopers.
58:46
V šanci Peťa Krhut, ale přeběhl až do rohu, kde byl faulován.
58:09
Míček skákal před Melicharem jak hopík, ale nic z toho.
57:55
Timeout TROOPERS
56:54
Chválím teď zákrok Melichara, z lehu vykopnul míček pryč z brány.
56:30
Se střelama jsou opatrní, až moc.
55:50
Domácí bez brankáře.
54:45
Sám na golmana Máru Peška, ale střela hoooodně nad.
53:33
Hra je ze strany na stranu, Rožnov ale teď více ukazuje, že chce určitě dorovnat.
52:38
Ze standardky před bránou v šanci Pepa Viktořík.
51:12
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #17 Petr Krhut (5:7).
51:12
Tak tohle bylo na jistotku.
51:07
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #28 Jiří Knotek (4:7).
50:30
Smeky zkoušel využít rychlost, za středem hřiště ale míček ztrácí.
49:26
Vyloučen hráč #21 Dominik Eichner družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
49:26
Eichyho už máme u nás, přesně jak jsem psala, za sekání. Mára teď výborný.
48:06
Sudí opět ruce nad hlavou, drží výhodu pro Troopers, pravděpodobně za sekání Eichnera.
48:03
Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
48:03
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #23 Rudolf Večeřa (4:6).
48:03
Po ztrátě v obraně se opět prosazují hosté a domácí si berou oddechový čas.
46:51
Utkání sleduje neskutečných 325 diváků, děkujeme!
46:35
Pepa Viktořík využil standardky a okamžitě střílel. Trefil ale záda Ríši.
46:11
Kapitán Pája najistotku na Peťu Krhuta, jeho střela ale letěla nad.
45:22
Domácí se probrali, v Ríša Plandor teď v šanci. Hned v zápětí šance pro Smekyho.
44:04
Škoda, že tu nejdou dávat aspoň emoji. Na hru Sršňů momentálně nemám slov.
43:27
Kosty získal na středu, Ríša zkoušel dorážet, ale neúspěšně.
42:59
Voltner vypustil střelu, Mára odrazil levačkou.
42:24
Kosty spravuje Márovi branku, nechápu, že má na to čas, hra je totiž v obranném pásmu Rožnova.
41:45
Fanoušci očividně najezení párkama, hlasitější než kdy dřív.
41:23
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (4:5).
40:33
Utkání je po dvou třetinách nerozhodné, stále ve svižném tempíčku a taky vyhrocené.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
39:32
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #38 Jan Grábl (4:4).
39:32
Půl minuty do konce druhé třetiny a domácím se přesilovka vůbec nevede. Skóré je vyrovnáno.
38:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #29 Petr Voltner (4:3).
38:04
Vyloučen hráč #18 Jakub Peška družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování.
38:04
Vyloučen hráč #18 Jakub Peška družstva TROOPERS - osobní trest.
38:04
Peška se po vstřeleném gólu vyřval na fanoušky a sudí ho poslali za nesporovní chování si odsedět osobní trest.
37:32
Vyloučen hráč #69 Richard Plandor družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
37:32
Fanoušci háží na hřiště nedovolené předměty a sudí si zavolali "na slovíčko" hlavního pořadatele Daggyho.
36:41
Fríďa nám teď vytřel podlahu, paní uklízečka děkuje!
36:09
Staňa Barábáš a Kadlec Petr teď vzájmenou srážkou přerušili hru a oba končí mimo hřiště a ještě se po nich musí spravovat mantinely.
35:57
Pája Barabáš se rozčliuje na sudí.
34:52
Štusa teď zastavil nejen útočícího Večeřu, ale přibral s sebou i rozhodčího. Ten se bolestí chytá za koleno.
32:46
Hlavní pořadatel Daggy vyzývá fanoušky k povzbuzení, bylo teď trošku ticho. Asi všichni tlačí ty výborné párky v rohlíku.
32:21
Střela přímo ze středu na Máru, ten teď domácí podržel.
31:46
Dominik Eichner netrefuje tutovku a chytá se hlavu asi tak, jak zbytek haly.
31:01
Rozhodčí si volají opakovaně hráče píšťalkou "na slovíčko".
30:44
Štusovu bombu chytá pravou dlaní Melichar.
30:05
Smekymu teď nevyšla klička a spoluhráč Šimek musí hasit.
28:06
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (4:2).
28:06
Napodruhé se Peška po nahrávce přes střed trefuje.
27:13
Hosté v 5 a Peška zkoušel od mantinelu, ale střela to byla úplně mimo.
26:25
Sudí to Staňovi sečetli a odpočine si u nás za opakované přestupky.
26:05
Vyloučen hráč #2 Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za opakované přestupky.
25:14
Kdyby to někoho zajímalo, nevymysleli vůbec nic. Asi 10 vteřin si zahráli přesilovku a bude následovat hra 4 na 4. Sudí opět drží ruce nad hlavou, tentokrát pro Troopers.
24:58
Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za blokování hokejky.
24:33
Sudí mají ruce nad hlavou, budou hrát opět přesilovku. Co teď ale vymyslí při ponechané výhodě?
23:45
Troopers jsou hladoví po dalším gólu, Mára se teď v brance musel zapotit.
23:06
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #28 Jiří Knotek (4:1).
23:06
Z přesných přihrávek se hosté trefují.
22:32
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
22:32
Domácí se ani nenadechli a z přesilovky už hrají oslabení.
21:15
V přesilovce si připisuje zákrok Mara Obšivač, Daler zkoušel i přes vlastní oslabení.
20:34
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:38
Rožnovskou branku teď svižnou střelou ohrozil Daler. Jen ohrozil naštěstí.
19:20
Poslední dvě minuty první třetiny jsou více agresivní, hra byla několikrát přerušena.
17:44
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #34 Petr Kittel, asistoval #73 Pavel Barabáš (4:0).
17:44
Kapitán domácích Pája proběhl hřiště a po skákavé nahrávce se trefuje bývalý extraligový hráč Peťa Kittel.
16:38
Hegy nám dneska předvádí, jak má vypadat přehled ve hře.
15:43
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #8 David Friedel, asistoval #3 Ondřej Smékal (3:0).
15:43
Od levého mantinelu se prosazuje David Friedel a navyšuje tak skóré Rožnova o 3 branky!
15:03
Peťa Kittel teď úplně sám na golmana, tutovku přestřelil do ochranné sítě.
14:21
Hosté předvádí nacvičené věci, domácí ale ví jak je bránit.
13:15
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #96 Josef Viktořík, asistoval #17 Petr Krhut (2:0).
13:15
Po křižné přihrávce Peti Krhuta se do úplně odkryté branky trefuje náš střelec Pepa.
11:54
Vyloučen hráč #18 Jakub Peška družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
11:54
Faulik na Staňu, který objal mantinely. Domácí za hlasité podpory fanoušků mají přesilovku.
10:57
Friedel teď krásně přes dva hráče, na čekajícího Hegyho do rohu, který střílel hodně nad.
09:38
Rozhodčí se teda dneska fakt nenudí. A Ríša Plandor už podruhé reklamuje rozhodnutí sudích. Ten kluk si nenechá nic líbit.
08:58
Jestli chcete vědět, jak se hraje osobka, tak tu nám teď krásně předvedl Suchomel na Peťu Krhuta.
08:32
Pepa Viktořík prověřil Melichara od mantinelu, ten je ale vzhůru.
08:12
Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #17 Petr Krhut.
07:10
Hra je dost agresivní, slyšeli jsme vyostřený rozhovor z hřiště mezi Eichnerem a Potáčkem.
06:23
Hodně teď hasil domácí obranu rožnovský kapitán Pája, který poslal Smekyho do útoku a povedlo se tak ohrozit branku hostí. Mezitím Staňa naskočil do hry.
05:24
Troopers velmi sebejistě vyčkávají, nahrávky jsou přesné, ale střely chybí.
04:30
Voltner vyvinul press na Staňu Barabáše, no a jak to asi dopadlo, když Staňa odpočívá vedle nás na trestné?
04:20
Vyloučen hráč #2 Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
03:22
Eichner - posila z Warriors, ztrácí na polovině hřiště a jde radši střídat.
02:44
Troopers mají standardku z rohu u rožnovské branky, nic světoborného ale nepředvedli.
01:22
Hosté teď více na míčku, taky se chtějí prosadit, je to očividné.
00:14
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #70 Jakub Štůsek bez asistence (1:0).
00:14
Krásný večer všem příznivcům dnešního utkání. Ani jsem vás nestihla přivítat a už jsou domácí ve vedení díky střele Jakuba Štuska!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Jakub Peška, Tomáš Suchomel, Jan Grábl, Daniel Budík, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, David Friedel, Jakub Štůsek, Ondřej Smékal, Richard Plandor