0:2
- : -
TROOPERS

1. FBK Sršni Rožnov p/R - TROOPERS 3:4
29. Dominik Eichner, 34. Tomáš Knebl, 40. Pavel Barabáš - 29. Daniel Minich, 39. Jan Grábl, 41. Jakub Peška, 43. Jan Grábl; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 19 - Jan Chrást 26; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:2;
60:00
Utkání končí nešťastně pro domácí Rožnov. Děkujeme všem fanouškům za podporu a hostům přejeme šťastnou cestu domů.
56:56
Rožnov hraje oslabení, ale vůbec to tak nevypadá, jsou na míčku a útočí. Dvě střely vyslal Ríša Plandor, trošku překvapený Chrást chytal.
55:55
Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
55:55
Opět za bránění ve hře si odpočine Friedel. Otřesený Večeřa z týmu hostí nejspíš do utkání už nenastoupí.
55:12
Hegy naslepo na střed, myslel to dobře, ale odevzdal míček.
54:38
Verdikt sudích se nelíbí Škrobákovi, až si na jejich rozhovor sundal helmu.
53:49
Hra přerušena kvůli otřesenému Večeřovi, za potlesku odešel na střídačku.
53:40
Dnešnímu utkání přihlíží v hale 180 diváků, děkujeme!
53:19
Domácí golman Jirka končí na zemi bez helmy, po souboji je ale v pořádku.
52:33
Dvě naprosté tutové šance - první Friedel netrefuje míček, druhou Pája Barabáš trefuje břevno!
51:29
Šimek v souboji s Kadlecem. Výsledek? Přesilovka pro domácí, jak už jste si přečetli.
51:20
Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi.
50:28
Výborný backchecking od benjamínka rožnovského týmu Ríši Plandora.
49:42
 Kapitán Rožnova prokličkoval a vybojoval rozehrávku. Kosty zkoušel k bližší tyči, ale Chrást pozorný.
48:20
Domácí v plném počtu, ale to Troopers nezastavuje a dál zkoušejí skóré navýšit.
47:25
Teď opět Smeky dvakrát v šanci, jeho dělovky Chrást vychytal.
46:53
Hostí vyčkávají, přihrávky mají přesné.
46:20
No Fríďa je možná aktivní až moc. Domácí si díky jeho trestu za bránění ve hře zahrají oslabení.
46:07
45:29
Śtřela Troopers letěla na nehrajícího Máru Poláška, který spravoval mantinely.
43:55
Chrást vyslal Grábla výhozem dopředu, ten ale netrefuje a na míčku domácí Friedel.
43:11
Smekyho nahrávka mimo hřiště, rozehrávku od mantinelu mají Troopers. V zápětí další úžasný zákrok Jirky, vychytáno helmou!
42:40
No, utkání má fakt tempíčko, hosté se trefují.
42:39
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #28 Jiří Knotek (3:4).
42:19
Staňa Barabáš vytáhl hru, jeho střela opět prověřila Chrásta.
41:47
Chrást se teď zapotil, šlo na něj několik dorážek.
40:52
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #28 Jiří Knotek (3:3).
40:52
Peška poprvé mimo, podruhé srovnává skóré.
39:47
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #21 Dominik Eichner (3:2).
39:47
Teď bych situaci popsala asi následovně: Pája byl ve správnou chvíli na správném místě.
38:32
38:32
Od pravého mantinelu přesně trefen levý roh.
37:38
Mlejnkovi z Troopers to asi nejde podle představ, přišel se zeptat, zda nemáme fén, že by si ohřál čepel. Nemáme, kdybyste se ptali.
37:24
Další zákrok pro Jirku Škrobáka!
35:53
Grábl nám tu zaškobrtnul, jenže byl u toho klasicky Hegy a rozhodčí pískl rozehrávku pro Troopers.
35:07
Kittel teď výborný v útočném rohu.
33:49
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #13 Tomáš Knebl, asistoval #11 Patrik Hegar (2:1).
33:49
Z breaku Hegyho se trefuje a navyšuje skóré Kneblis!
33:14
Odpočatý Voltner ohrozil rožnovskou branku i přes domácí přesilovku.
32:44
Necelou minutu si domácí zahrají přesilovku.
31:38
Trestná se nám tady plní, hosté na hřišti pouze ve třech.
31:30
Vyloučen hráč #17 Martin Vespalec družstva TROOPERS na 2 minuty za zdržování hry.
30:37
Vyloučen hráč #9 Patrik Pícha družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
30:37
Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost.
30:37
Potyčka Píchy a Voltnera oba vyloučené za hrubost zajistila hru 4 na 4.
28:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #23 Rudolf Večeřa (1:1).
28:53
Eichnerův gól nabudil nejen domácí, ale také hosty. V zápětí skóré srovnali.
28:27
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Dominik Eichner, asistoval #73 Pavel Barabáš (1:0).
28:27
Po vstřeleném gólu Eichyho málem spadla tribuna, škoda že vám do onlinů nemůžu přenést momentální atmosféru v hale.
26:50
Friedel si teď u rozhodčích vybojoval míček pro svůj tým.
26:02
Utkání je o něco méně agresivnější než včera, ale ze hry jde cítit, že oba týmy prahnou po gólu.
25:09
Pepa Viktořík stále nezasahuje do utkání herně, ale povzbuzuje své spoluhráče na střídačce.
24:04
Útočné duo Najvy i Kosty také ve formě, ještě přidat gól.
23:19
Sice zatím Smeky nemá moc štěstí na střely, ale do obrany výborný.
23:00
Od hostujících Troopers slyšíme "trpělivost, trpělivě!"
22:22
Friedel opět formička, včera byl zvolen nejlepším hráčem utkání a přenesl si to i do dnešního zápasu.
21:37
Klossovu střelu chytá hlavou Chrást.
21:16
Hned další dvě šance pro Troopers! Ale jen šance naštěstí...
20:33
V první půl minutě si další neskutečný zákrok připisuje Škrobák, kdy vychytal další tutovku!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:59
V posledních vteřinách první třetiny jsme viděli ještě pár šancí Rožnova, gól ale po 20 minutách nepadnul žádný.
19:14
Přihrávka od Kittela na Hegara, před bránou Kloss, ale uklouznul a míček ztrácejí.
18:42
Sršni stihli vystřídat a oslabení ubránili. Hegy opět na hřišti.
17:34
Hosté zkoušejí skóré navýšit, domácí ale poctivě blokují.
16:47
Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
16:47
Rožnov si zahraje oslabení, Hegy se na trestné vzteká, že to nebylo posouzeno správně. Stejně mu to nepomůže.
16:19
Kosty teď jak Usan Bolt se stihl vrátit a zastavil útočícího hráče.
15:27
Do utkání teď nezasahuje Pepa Viktořík.
14:43
Jirka Škrobák další zákrok!
14:17
Dan Drápala, který včera divákem a dneska posilou zkoušel z obrany. Chrást připraven, ale věřím, že se Dandy ještě prosadí.
13:23
Kapitán domácích Pája vybojoval a poslal na Smekyho před bránu, který trefuje tyčku!
12:50
Friedel teď hoodně dlouho čekal s rozehrávkou, až je z toho break hostů na Škrobáka. Troopers na míčku.
11:57
Knebl má dnes očividně bojovnou náladu.
11:06
Krásnou akci teď předvedli bratři Barabášovi, ale opět nic z toho.
10:02
Po breaku Hegyho zkoušel Pepa Viktořík od mantinelu, opět svižná střela, ale pouze mantinel.
09:41
Hosté jdou do hry více aktivněji.
08:22
Eichy ve zmatku před Chrástem zkoušel do brány, ale mimo.
07:05
Teď naprosto úžasný zákrok předvedl Jirka Škrobák, kdy spálil tutovou šanci Troopers.
06:25
Hosté začali více hrát, utkání je agresivnější. Utkání bylo přerušeno kvůli Staňovi, který objal mantinely, ale je v pořádku.
04:43
Jinak do onlinů zdravím Prokopa Grofa, který díky kovídku fandí pouze na dálku a taktéž zdravím moji maminku, která je věrným fanouškem.
04:06
Zatím více na míčku domácí Sršni.
03:14
Kličku zkoušel Smeky, spoluhráč Patrik Pícha musel jeho manévr zachránit.
02:32
Na míčku domácí, s útočnou akcí nespěchají. Teď ale domácí svatyni ohrozil Knotek.
01:50
Najvy zkoušel prověřit Chrásta, zda nespí.
01:03
Fanoušci jsou očividně při neděli vyspaní a odpočatí, slyšíme je v plné síle!
00:01
Krásné pozdní odpoledne, vítáme zde všechny fanoušky! Začíná utkání mezi domácím Rožnovem a Troopers (stav série: 1:2)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jakub Peška, Tomáš Suchomel, Jan Grábl, Daniel Budík, Jiří Knotek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Jiří Škrobák; hráči v poli: Jiří Šimek, David Friedel, Josef Viktořík, Patrik Hegar, Petr Kittel