- : -
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FK Slovan J.Hradec 4:5pn
1. Jindřich Král, 4. Matěj Šerák, 16. Vladimír Hubáček, 17. Vladimír Hubáček - 1. Jakub Heřmánek, 3. Matěj Charvát, 7. Martin Kulovaný, 19. Martin Kulovaný, N Václav Šalek; rozhodčí: Lukáš Teska - Tomáš Čekan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Josef Tichý ?, Ondřej Kučera ? - Michaela Petra Turečková ?; po třetinách: 2:3, 2:1, -:-;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #21 Matěj Šerák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #17 Václav Šalek a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #98 Vladimír Hubáček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FK Slovan J.Hradec hráč #22 Vojtěch Hembera a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #28 Jindřich Král , ale gól nevstřelil.
31:00
Zahájena trestná střílení.
20:00
18:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #29 Martin Kulovaný, asistoval #22 Vojtěch Hembera (4:4).
16:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Vladimír Hubáček, asistoval #88 Tereza Koutníková (4:3).
15:01
12:35
Vyloučen hráč #72 Dominik Šlemenda družstva FbC Písek na 2 minuty za špatné střídání.
10:00
Střídání brankáře. Nový brankář #96 Ondřej Kučera družstva FbC Písek
10:00
10:00
06:20
03:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #21 Matěj Šerák bez asistence (2:2).
02:17
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil #26 Matěj Charvát (1:2).
00:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #20 Jakub Heřmánek, asistoval #22 Vojtěch Hembera (1:1).
00:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #25 Štěpán Prčík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Tomáš Čekan.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec:
00:00
Line-up domácích FbC Písek: brankář: Josef Tichý; hráči v poli: Matěj Charvát, David Pangrác, Michal Suchan, Jindřich Král, Jan Hryzbil