1:3
2:3
- : -

FBC Charisma Pečky - Lhokamo Panthers Praha F 3:7
22. František Schwan, 26. Tomáš Ducháček, 27. Dušan Hrabák - 6. Martin Mattes, 14. Vladimír Hlinka, 17. Adam Strnad, 21. Josef Zelinka, 33. Martin Mattes, 36. Adam Král, 36. Tomáš Zelinka; rozhodčí: Patrik Trejbal - Marek Jeřábek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Vít Brandejský ? - Jakub Ebert ?; po třetinách: 0:1, 1:3, 2:3;
36:00
35:52
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #13 Tomáš Zelinka, asistoval #14 Václav Hlinka (3:7).
35:39
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #77 Adam Král, asistoval #63 Martin Mattes (3:6).
32:18
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #63 Martin Mattes, asistoval #12 Jakub Strnad (3:5).
26:09
Timeout Lhokamo Panthers Praha F
26:09
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil #75 Dušan Hrabák, asistoval #78 František Schwan (3:4).
25:37
Vlastní branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #7 Tomáš Ducháček (2:4).
24:00
24:00
21:33
Branku družstva FBC Charisma Pečky vstřelil #78 František Schwan bez asistence (1:4).
20:08
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #3 Josef Zelinka, asistoval #4 Vladimír Hlinka (0:4).
16:49
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #9 Adam Strnad, asistoval #63 Martin Mattes (0:3).
13:03
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #4 Vladimír Hlinka, asistoval #63 Martin Mattes (0:2).
12:00
12:00
10:22
Vyloučen hráč #4 Vladimír Hlinka družstva Lhokamo Panthers Praha F na 2 minuty za sekání.
05:02
Branku družstva Lhokamo Panthers Praha F vstřelil #63 Martin Mattes, asistoval #9 Adam Strnad (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Marek Jeřábek.
00:00
00:00
Line-up hostů Lhokamo Panthers Praha F: brankář: Jakub Ebert; hráči v poli: Adam Strnad, Jakub Strnad, Vladimír Hlinka, Tomáš Zelinka, Josef Zelinka