0:1
2:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Torpedo Havířov A 3:6
11. Michal Trunkát, 26. Jiří Kocián, 36. David Cigánek - 3. Ladislav Baron, 9. Petr Herda, 10. Hubert Filip, 23. Martin Mikulok, 30. Hubert Filip, 31. Hubert Filip; rozhodčí: Dominik Pustówka - Roman Sasín; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jiří Kábrt ? - Michal Koričanský ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:2;
36:00
35:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 David Cigánek, asistoval #5 Kamil Šešulka (3:6).
32:18
Vyloučen hráč #37 Ladislav Baron družstva Torpedo Havířov A na 2 minuty za hrubost.
30:47
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #44 Hubert Filip, asistoval #3 Lukáš Uher (2:6).
29:29
25:48
Vlastní branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #11 Jiří Kocián (2:4).
24:00
24:00
22:43
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #41 Martin Mikulok bez asistence (1:4).
12:00
12:00
10:23
Vyloučen hráč #3 Lukáš Uher družstva Torpedo Havířov A na 2 minuty za sekání.
10:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Michal Trunkát, asistoval #11 Miroslav Kozel (1:3).
09:40
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #44 Hubert Filip, asistoval #41 Martin Mikulok (0:3).
08:51
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #71 Petr Herda, asistoval #10 Radim Urbančík (0:2).
02:56
Branku družstva Torpedo Havířov A vstřelil #37 Ladislav Baron, asistoval #41 Martin Mikulok (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Pustówka a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov A:
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jiří Kábrt; hráči v poli: Petr Kameník, David Cigánek, Jan Hrbáč, René Duda, Michal Trunkát