3:2
4:0
- : -

Z.F.K. Petrovice - TJ Slovan Havířov 13:2
3. Richard Klimek, 10. Petr Kašpar, 14. Daniel Flašar, 15. Petr Horák, 15. Jakub Češek, 17. Ondřej Firda, 27. Marcel Lázók, 27. Jakub Nota, 35. Jakub Nota, 49. Richard Klimek, 53. Petr Horák, 56. Tomáš Hořecký, 56. Petr Horák - 30. Michal Kozelský, 33. Jiří Gregor; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3 + Jakub Češek 5:3 + Petr Řezáč OS; využití: 1:2; diváků: 125; zásahy brankářů: Petr Maláč 31 - Ivo Sikora 5, Lukáš Vernarský 16; po třetinách: 6:0, 3:2, 4:0;
59:45
V šanci ještě hostující Ivan, ale neuspěl.
58:04
Krušberský vyslal na Gregora, který si nabíhal před Maláče, ale v souboji s Ochodkem nedokázal Gregor zakončit.
56:40
Maláč si odvážně vyběhl proti Gregorovi, který díky tomu nedokázal zakončit.
55:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (13:2).
55:42
A Horák završuje hattrick.
55:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #46 Tomáš Hořecký, asistoval #18 Dominik Chvastek (12:2).
55:20
Ale už o chvíli později se prosazuje Hořecký.
55:10
Raček byl blízko gólu, ale nepodařilo se mu míček uklidit do branky.
54:09
Firda už se dneska vystřílel z přených střel a jeho další střela míří nad.
53:24
Ivan s Prorokem a Molinem sehráli pěknou akci, kterou však Prorok nedokázal využít a střílel nepřesně.
52:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #22 Marek Brunowski (11:2).
52:52
První střídání absolvoval Brunowski, který rovnou asistoval Horákovi u dalšího gólu domácích.
51:50
Ale ve vzniklé situaci se svou střelou neuspěl.
51:35
Řezáč tentokrát vystihunl přihrácku na Chvastka.
50:45
Do akce se na straně domácích dostává poprvé v zápase Raček, o jehož hůl už si stihnul zlomit hůl jeden z hráčů Havířova.
49:49
Atmosféra je i přes jendoznačný výsledek vyhrocená a prakticky každý faul je doprovázen vyříkáváním si situace mezi hráči.
49:13
Hromádka od poloviny, pak ještě Drong a Charvát dá se říct z dorážky, ale Maláč nejprve vyrazil a poslední střela šla vedle.
48:47
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Richard Klimek, asistoval #5 Ondřej Firda (10:2).
48:47
Domácí zakulacují stav 10. gólem.
47:36
Na hřišti se objevil Ivan, který nyní z volného úderu trefil zeď domácích hráčů.
46:55
Timeout Z.F.K. Petrovice
46:55
Drong postrčil Ochodka rukou do zad, což vyvolalo šarvátku mezi více hráči.
46:55
Ale situace byla vyřešena bez vyloučení.
45:03
Po buly u mantinelu se do střely tlačil přes Hořeckého Kozelský, ale nepovedlo se mu zkaončit přesně.
44:55
Molin střílel po rozehrávce volného úderu, Maláč chytá.
44:13
Drong sice zblokoval Češkův výhoz, ale míček vyrazil mimo.
43:13
Kozelský z volného úderu vyslal míčke na Skácela, který přestřelil.
42:45
Firda trochu namazla Kozelskému, ale ten šanci nevyužil a o míček ho pak obral Homola.
41:57
Začátek druhé třetiny byl jednoznačně v rukách hostů, ale ve třetí jsou opět na míčku hlavně domácí.
40:31
Chvastek v pěkné přiležitosti nezkrotil míček a ten si tak vzal Vernarský do svých rukou.
40:00
40:00
Na konci třetiny ještě zbytečně Hořecký s Mlotkem dohrávali souboj.
40:00
Střely ve 2. části: 7:18
40:00
38:16
Domácí hrají v plném počtu.
37:42
Charvát střílel od levého mantinelu, ale těsně vedle tyčky.
37:03
Horák v úniku střílí mimo.
36:39
Nota skvěle čistě obral Kozelského.
36:16
Vyloučen hráč #5 Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
36:16
Po faulu Firdy další přesilovka hostů.
36:06
Flašar v úniku a tvrdém souboji s Gregorem.
35:34
Do úniku se vydal Homola, jehož střela byla nepřesná.
34:58
34:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #68 Daniel Flašar (9:2).
34:13
Flašar se s vybojovaným míčkem vydal dopředu trochu odvážně, ale vyplatilo se - posunul na Notu, který si naběhl, a ten po své Vernarským vyražené střele z dorážky uspěl a zvyšuje opět náskok.
33:29
Brijovu střleu vyrazil blokující Homola, Kozelského střelu pak vyrazil Maláč.
32:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #19 Jiří Gregor, asistoval #40 Jan Brija (8:2).
32:16
Hosté snižují v přesilovce z hole Gregora a přesilovka trvá vzhledem k 5minutovému trestu Češka dál.
31:58
Hosté jsou v 5 a mají přesilovku.
31:15
Kozelského střela Maláčem tečována mimo.
31:12
Domácí jsou ve 4.
29:58
Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 5 minut za hrubost.
29:58
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
29:58
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov - osobní trest.
29:58
Tak se nám to tu pěkně vyostřuje, Řezáč s Češkem opět na trestné po dalším pošťuchování.
29:27
Po gólu šel zpět do hry Češek jako první vlyoučený, což hosté reklamovali.
29:25
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský bez asistence (8:1).
29:25
Na další pokus se vška Kozelský prosazuje.
29:20
Kozelský střílí mimo.
29:08
Vyloučen hráč #34 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
29:08
Homola fauloval a domácí jdou do třech.
27:41
Vyloučen hráč #9 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
27:41
Vyloučen hráč #91 Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
27:41
Po následném volném úderu se mezi sebou pošťuchovali Češek s Řezáčem, kteří už spolu jsou trochu na nože celou sérii, a oba si jdou schladit hlavu na trestnou.
27:35
Kapitán hostů diskutuje se sudím po faulu odpískaném na Firdu.
26:49
26:49
Další gól v zápětí přidává Nota po přihrávce dnešního hlavního asistenta Flašara.
26:38
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #10 Marcel Lázók, asistoval #7 Petr Horák (7:0).
26:38
Firdova přihrávka nejdříve na Lázóka neprošla, ale odražený míček se dostal Horákovi, který na Lázóka míček dostal a ten se pak nemýlil.
25:53
Vyloučen hráč #17 Dalibor Baláš družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
25:53
Baláš fauloval Hořeckého a domácí budou mít přesilovku.
25:45
Charvátovi po souboji s Chvastkem odletěla hůl přes půl hřiště.
25:17
Řezáčova střela od mantinelu z otočky končí mimo.
23:55
Skácel nahazoval na Gregora, ale ten si pře Maláčem s míčkem neporadil ideálně a Maláč chytá.
23:03
Na míčku zatím jednoznačně více hosté v této třetině.
22:04
Kozelský číhal v brankovišti na přihrávku, ale nepodařilo se mu míček dobře trefit.
21:10
Ani Charvát nebyl úspěšný z podobné pozice,  idkyž tnetokrát už šla střela vzduchem.
20:45
Zbořilo střela od mantinelu šla jen po zemi a Maláč chytá.
19:08
Nakonec náběh Brijy a střela, kterou Maláč zneškodnil.
19:00
Poslední minuta 1. třetiny.
18:46
Hosté na míčku a vymýšlí rozehrávku.
17:37
Firda si řekl o dlouhou přihrávku od Noty, poradil si i s bránícím Hromádkou, ale nedokázal přesně zakončit.
16:38
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #7 Petr Horák (6:0).
16:38
Firda nadvakrát překonal Vernarského.
16:03
Klimek se dostal ke střele, který nový gólman hostů Vernarský vyráží.
14:42
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #9 Jakub Češek, asistoval #68 Daniel Flašar (5:0).
14:42
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Lukáš Vernarský družstva TJ Slovan Havířov
14:42
Češek z brnakoviště dává další gól, poté co mu míček přistrčil od zadního mantinelu Flašar.
14:05
14:05
Firda si pěkně pokryl nahození z obrany a pak nahrál na nabíhajícího Horáka, který překonal ležícího Sikoru.
13:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #68 Daniel Flašar, asistoval #18 Dominik Chvastek (3:0).
13:39
Další gól přidává Flašar po přihrávce od Chvastka.
13:15
Ve sprinterském souboji s Hromádkou byl úspěšnější Chvastek.
12:49
Chvastek v dobré pozici po volném úderu střílí mimo.
12:45
Klimek povedeně napadal a hosté vyhodili míček mimo.
12:15
Horák při pokusu o dorážku fauloval a u míčku opět hosté.
11:45
Střela skončila na zdi, ale hosé jsou dále na míčku.
11:34
Na druhé straně volný úder hostů po malé domů.
11:21
Nota plácl do míčku backhendem, Sikora vyrazil nohou.
11:05
Flašar mířil mířil, až vystřelil mimo.
09:50
Vzápětí na druhé straně se míček projel přes brankoviště poté co Maláčovi vypadl z rukou.
09:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:0).
09:39
Kašpar zvyšuje po povedené rozehrávce volného úderu.
09:14
Brija v úniku. Už snad všichni viděli míček v odkrytém rohu Maláčovy branky, ale Brija vystřelil nad.
08:42
Charvátova střela zblokována Notou.
07:10
Poté z protiútoku zahrozili domácí. Kombinacep o ose Klimek - Horák - Firda byla sice pohledná, ale se střelou Firdy si Sikora poradil bez větších problémů.
06:52
Zbořil měl sice hodně prostoru, ale střela se mu nepovedla.
05:26
Nepříjemná střela šla na Maláče z hole Kozelského, ale poradil si s ní.
04:08
Firda vybojoval míček na polovině a po výběhu od mantinelu vystřelil, Sikora vyrazil.
03:05
Chvastek trochu nešikovně uklidil míček do rohu a dostali se k němu hosté, ale ani jeden střelecký pokus neprošel k Maláčovi.
02:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Richard Klimek, asistoval #34 Lukáš Homola (1:0).
02:00
Homola na polovině vymíchal míček mezi třemi hráři Havířova a posunul na přirpaveného Klimka, který střelou k tyčce otevírá skóre.
01:40
Domácím se situaci poveldo vyřešit.
01:12
Chvastkovo nepovedené vyhození zachycuje hráč hostů.
00:35
Po faulu v rohu domácích jsou u míčku poprvé domácí.
00:30
Hosté stále na míčku, ale zatím bez střely.
00:10
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Ivo Sikora; hráči v poli: Filip Hromádka, Jan Brija, Jiří Kroček, Patrik Charvát, Jan Drong
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Marcel Lázók, Lukáš Homola, Petr Horák, Richard Klimek, Ondřej Firda