3:3
1:1
- : -

Florbal TJ Kobylisy B - BLACK ANGELS B BENFICA 6:7
7. Daniel Havlíček, 10. Marek Jeřábek, 17. Lukáš Kobliha, 21. Vojtěch Press, 29. Petr Dohnal, 33. Jiří Kračman - 2. Milan Votrubec, 10. Jaroslav Jaroš, 12. Jaroslav Jaroš, 26. Jan Kalenda, 27. Jan Pícha, 28. Jaromír Sedmík, 40. Jaroslav Jaroš; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Jiří Kraml ? - Jakub Udziela ?; po třetinách: 2:3, 3:3, 1:1;
45:00
42:14
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
39:43
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS B BENFICA neproměnil #90 Daniel Pagáč.
39:37
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #41 Jaroslav Jaroš, asistoval #91 Jaromír Sedmík (6:7).
32:25
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #5 Jiří Kračman, asistoval #2 Jan Pozler (6:6).
31:27
Vyloučen hráč #10 Lukáš Kobliha družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #44 Petr Dohnal, asistoval #88 Ondřej Neužil (5:6).
27:43
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #9 Milan Votrubec (4:6).
26:59
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #52 Jan Pícha, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (4:5).
26:36
Vyloučen hráč #44 Petr Dohnal družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
25:23
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #6 Jan Kalenda, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (4:4).
20:40
Trestné střílení družstva Florbal TJ Kobylisy B neproměnil #10 Lukáš Kobliha.
20:04
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #49 Vojtěch Press, asistoval #88 Ondřej Neužil (4:3).
16:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #2 Jan Pozler (3:3).
15:00
15:00
11:53
09:54
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #48 Marek Jeřábek bez asistence (2:2).
09:35
06:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #2 Jan Pozler (1:1).
01:58
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #9 Milan Votrubec, asistoval #41 Jaroslav Jaroš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B BENFICA:
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Jakub Batěk, Jan Pozler, Daniel Havlíček, Jiří Kračman, Lukáš Kobliha